آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح


آزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال ـ تهران) با بیش از 40 سال سابقه کاری واقع در شرق تهران می باشد.. قابل ذکر است این آزمایشگاه با بیش از 500 متر زیر بنا و دارا بودن پرسنل متعهد و آموزش دیده آماده ارائه خدمات به پرسنل محتر نیروهای مسلح می باشد. این آزمایشگاه از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی به مراکز نظامی بسیار ایده آل است . و دارای فضا های خوب برای پارکینگ خودرو می باشد

این آزمایشگاه از پیشرفته ترن تجهیزات و دستگاه های روز دنیا با بالاترین استانداردهای ممکن و بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به پرسنل محترم نیروهای مسلح می باد و از آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح است.

قابل ذکر است این آزمایشگاه دارای فضای مناسب برای پارک خودرو می باشد و ارائه کلیه خدمات در آن بصورت شبانه روزی (آزمایشگاه شبانه روزی) و فعال در ایام تعطیل (آزمایشگاه ایام تعطیل) می باشد.

 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی