آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شرکت نفت | آزمایشگاه بیمارستان رسالت

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شرکت نفت بازنشستگان، بیمه شرکت نفت بازنشستگان: آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت (رویال تهران) با 40 سال سابقه فعالیت به صورت شبانه روزی در ایام تعطیل و روز های جمعه، با بکار گیری مجهز ترین و بروز ترین تجهیزات، بزرگترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شرکت نفت بازنشستگان می باشد. 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه شرکت نفت بازنشستگان
آزمایشگاه بیمارستان رسالت با قابلیت دسترسی به سیستم آنلاین و صدور معرفی نامه برای مراجعین محترم بیمه شرکت نفت بازنشستگان علاوه بر رفاه حال شما، در زمان و هزینه صرفه جویی می نماید و بیمه شدگان محترم شرکت نفت بازنشستگان تنها با به همراه داشتن صفحه اول دفترچه بیمه خود و دستور پزشک می توانند آزمایشات خود را انجام دهند. 
این آزمایشگاه به تایید کارشناسان بیمه شرکت نفت بازنشستگان از بهترین تجهیزات برای آزمایشات استفاده می کند و تا به امروز از بالاترین سطح رضایت مراجعه کنندگان بیمه شرکت نفت بازنشسگان برخوردار بوده است.
آزمایشگاه بیمارستان رسالت با حفظ امنیت و آرامش مراجعین محترم و با استفاده از حرفه ای ترین تیم کارشناسان آزمایشگاهی، تمامی آزمایشات تخصصی، فوق تخصصی، پاتولوژی، مولکولی و غربالگری ها را انجام می دهد. و برای راحتی مراجعین، نمونه گیر خانم و آقا و نمونه گیر حرفه ای کودک در نظر گرفته شده است.
کیفیت و دقت آزمایشات در آزمایشگاه بیمارستان رسالت علاوه بر استفاده از تجهیزات پیشرفته و عملکرد تیم آزمایشگاه بیمارستان رسالت، قطعا از اعتماد و وفاداری شما مراجعین عزیز به آزمایشگاه بیمارستان رسالت نیز می باشد.                                                                                                              
همواره از اعتماد شما به آزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال تهران ) سپاسگزاریم.

بخش های آزمایشگاه :

آزمایشگاه بیمارستان رسالت برای رفاه حال شما عزیزان با اکثر بیمه های پایه و تکمیلی قرارداد دارد و بنابراین شما را از پرداخت هزینه معاف کرده، نوع آزمایش های تحت پوشش بیمه بستگی به نوع بیمه تکمیلی شما دارد.

سلامتی یکی از نعمت هایی است که خداوند به همه ما انسان ها داده است؛ اما به هر حال ممکن است که هر انسانی در یک دوره ای نیاز به درمان های مختلف داشته باشد. هزینه های درمان نیز در کشور ایران بسیار بالا رفته است، به طوری که بسیاری از افراد نمی توانند به راحتی هزینه های درمان خود را بپردازند.

بیمه تکمیلی درمان، بیمه ای است که برای کمک به افرادی که به هر دلیلی قصد دارند درمان های خود را انجام دهند، روی کار آمده است.

صندوق بازنشستگی شرکت نفت مخصوص کارکنان رسمی شرکت نفت می باشد که امور مربوط به بازنشستگی و درمانی را برای افراد تحت پوشش خود فراهم می نماید.

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی