آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملت|و بیمه های

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملتآزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملتآزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه های تکمیلی از جمله بیمه ملت می باشد این آزمایشگاه با قابلیت دسترسی به معرفی نامه در زمان و هزینه شما بیمه شدگان عزیز ملت صرفه جویی کرده است. ( معرفی نامه به صورت آنلاین توسط پرسنل آزمایشگاه دریافت می شود)
همچنین خدمات شبانه روزی ، ایام تعطیل و جمعه های آزمایشگاه ، این مرکز درمانی را بهترین گزینه برای کارمندان بانک ملت برای بهره برداری و استفاده از خدمات آزمایشگاهی کرده است .
- دسترسی آسان و بیست و چهار ساعته به آزمایشگاه
- دسترسی به جواب از طریق پیک به هر نقطه تهران فقط با مبلغ پنج هزار تومان
- استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته
- دقت و کیفیت بالای آزمایشات
- پذیرش و انجام آزمایشات در کوتاه ترین زمان، دسترسی به معرفی نامه آنلاین -انجام تمامی آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی
- طرف قرارداد با کلیه بیمه های پایه و تکمیل

بهرمندی از متخصصین و کارکنان با تجربه در راستای ازمایشگاهی و امکانات به روز و دارای استانداردهای روز اروپا ما را برا« داشته که آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملت شویم و تلاش نماییم بصورت شبانه روزی به شما عزیزان خدمات رسانی کنیم. لذا مفتخریم که شما عزیزان زحمت کش در یکی از بزرگ ترین بانک های کشور ، بهترین آزمایشگاه شرق تهران را برای انجام آزمایشات خود انتخاب نمایید و با این کار علاوه بر بهره مندی از صحت آزمایشات انجام شده به ما دلگرمی دهید تا شبانه روز برای خدمات رسانی آماده باشیم.


و دیگر خدمات آزمایشگاه باعث شده است این آزمایشگاه جز بهترین و مجهزترین آزمایشگاه ها باشد.
تمام اعضای خانواده آزمایشگاه بیمارستان رسالت از حسن انتخاب و اعتماد شما بیمه شدگان به آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت سپاسگزارند.

 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ها


چاپ   ایمیل