آزمایشگاه بیمه معلم|آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه

آزمایشگاه بیمه معلم|آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه : به استحضار مراجعین گرامی تحت پوشش بیمه معلم می رسانیم که آزمایشگاه شبانه روزی بیمارستان رسالت تهران واقع در شرق تهران جنب پل سید خندان به صورت کاملا قانونی طرف قرار داد بیمه معلم بوده و این مجموعه به عنوان یکی از با کیفیت ترین و دقیق ترین مراکز آزمایشگاهی طرف قرار داد بیمه معلم بوده که با به کارگیری پرسنلی با تجربه و متعهد و همچنین استفاده از بروز ترین تجهیزات آزمایشگاهی موجود در کشور آماده خدمت رسانی به اشخاص تحت پوشش بیمه معلم به صورت تمام وقت در تمام ایام سال از جمله تعطیلات رسمی آماده خدمات رسانی می باشد .

آزمایشگاه بیمه معلم , آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه

قابل توجه است که به همراه داشتن مدارک شناسایی و همچنین دفترچه بیمه معلم که در بر دارنده امضا، مهر و نسخه پزشک باشد در هنگام پذیرش اجباری می باشد . در خصوص قیمت آزمایشات لازم است بدانید که تمامی قیمت ها بر طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت بوده و در صورتی که بیمه معلم آزمایش را تحت پوشش قرار داده باشد به علت بالا بودن نوع و تعداد آزمایشات و همچنین قیمت دهی سیستمی و از طریق نرم افزار امکان دیدن قیمت ها تنها بعد از اانجام عملیات پذیرش قابل رویت بوده و امکان دیدن هزینه آزمایشات تا قبل از پذیرش وجود ندارد .

تیم آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت تهران (رویال تهران) همواره به صورت شبانه روزی در همه روزهای سال به صورت بی وقفه آماده خدمت رسانی بوده و همواره در تلاش است تا با به کار گیری بهترین کیت های آزمایشگاهی موجود در کشور بهترین و قابل اعتماد ترین جواب تست های تشخیصی را در اختیار متقاضیان آزمایش ها قرار دهد .

لازم به ذکر است که این مرکز در صورت هماهنگی برای انجام تست در منزل و یا نمونه گیری در محل آماده بوده و اشخاصی که به هر دلیل ترجیح می دهند که تست ها را در محل و یا منزل خود انجام دهند می توانند با تماس با تلفن های آزمایشگاه و یا استفاده از سامانه واتس آپ موجود در سایت و یا ثبت نمونه گیری در منزل موجود در سایت در خواست خود را با ما در میان بگذارند تا در اولین فرصت جهت انجام نمونه گیری با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به محل مورد نظرشان رجوع شود .

همه‌گیری کنونی کووید-19، تمام جهان را وادار کرده است که بنشینند و متوجه شوند که فوریت‌های پزشکی غیرقابل پیش‌بینی هستند و می‌توانند باعث تحولات مالی شوند که رسیدگی به آن دشوار است. با نرخ بالای عفونت و عدم وجود واکسن موفق، مردم شروع به درک اهمیت داشتن یک برنامه بیمه درمانی خوب کرده‌اند. علاوه بر این، با افزایش هزینه های پزشکی، دسترسی به امکانات پزشکی خوب و هزینه های بستری در بیمارستان می تواند از نظر مالی سخت باشد. بنابراین، دریافت پوشش بیمه درمانی برای خود و خانواده‌تان می‌تواند محافظت بیشتری را که در چنین مواقعی نیاز دارید، فراهم کند. جدا از مزیت آشکار داشتن اطمینان مالی برای مراقبت از عزیزانتان، یک طرح بیمه درمانی برای غلبه بر تورم درمان پزشکی بسیار مفید است.

در اینجا شش دلیل مهم وجود دارد که چرا باید همین امروز یک طرح بیمه درمانی را در نظر بگیرید

 برای مبارزه با بیماری های سبک زندگی

بیماری‌ها سبک زندگی به ویژه در میان افراد زیر 45 سال در حال افزایش هستند. بیماری‌هایی مانند دیابت، چاقی، مشکلات تنفسی، بیماری‌های قلبی، که همگی در میان نسل‌های قدیمی‌تر شایع هستند، اکنون در افراد جوان‌تر نیز شایع است. برخی از عوامل مؤثر در ایجاد این بیماری ها عبارتند از سبک زندگی بی تحرک، استرس، آلودگی، عادات غذایی ناسالم، اعتیاد به وسایل و زندگی بی انضباط.

 در حالی که پیروی از اقدامات پیشگیرانه می تواند به مبارزه و مدیریت این بیماری ها کمک کند، مقابله با یک حادثه ناگوار از نظر مالی می تواند چالش برانگیز باشد. انتخاب سرمایه‌گذاری در یک طرح سلامت که آزمایش‌های پزشکی منظم را پوشش می‌دهد، می‌تواند به تشخیص زودهنگام این بیماری‌ها کمک کند و رسیدگی به هزینه‌های پزشکی را آسان‌تر کند و نگرانی کمتری برای شما باقی بگذارد.

 برای محافظت از خانواده خود

 هنگامی که به دنبال یک طرح بیمه درمانی ایده آل هستید، می توانید به جای خرید بیمه نامه های جداگانه، کل خانواده خود را تحت یک بیمه نامه محافظت کنید. والدین سالخورده خود را در نظر بگیرید به احتمال زیاد در برابر بیماری ها آسیب پذیر هستند. اطمینان از دریافت بهترین درمان پزشکی، در صورتی که برای آنها اتفاقی بیفتد، چیزی است که در صورت داشتن پوشش بهداشتی مناسب، نیازی به استرس ندارید. به طور کامل تحقیق کنید، با کارشناسان صحبت کنید تا نظر بی طرفانه داشته باشند و مطمئن شوید که برنامه ای را دریافت کرده اید که پوشش همه جانبه را ارائه می دهد.

 برای مقابله با پوشش نامناسب بیمه

 اگر قبلاً بیمه درمانی دارید (به عنوان مثال، بیمه نامه ای که کارفرمای شما ارائه کرده است) دقیقاً بررسی کنید که در برابر چه چیزی از شما محافظت می کند و چه میزان پوشش ارائه می دهد. این احتمال وجود دارد که پوشش اولیه را فراهم کند. اگر خط مشی فعلی شما پوششی در برابر تهدیدات احتمالی - مانند بیماری ها یا بیماری هایی که در خانواده وجود دارد - ارائه نمی کند، ممکن است در مواقع ضروری ناکافی باشد. و با پیشرفت چشمگیر درمان‌های پزشکی، داشتن مبلغ تضمینی بالاتر می‌تواند تضمین کند که هر نیاز پزشکی شما از نظر مالی برطرف می‌شود. اما اگر نمی توانید فوراً از عهده یک طرح پوشش بالاتر برآیید، نگران نباشید. می توانیداز کم شروع کنید و به تدریج پوشش را افزایش دهید.

برای مقابله با تورم پزشکی

 با پیشرفت فناوری پزشکی و افزایش بیماری ها، هزینه درمان نیز افزایش می یابد. و درک این نکته مهم است که هزینه های پزشکی فقط به بیمارستان ها محدود نمی شود. هزینه های مشاوره پزشک، آزمایش های تشخیصی، هزینه آمبولانس، هزینه های سالن عمل، داروها، اجاره اتاق و غیره نیز به طور مداوم در حال افزایش است. اگر به اندازه کافی آماده نباشید، همه اینها می تواند فشار قابل توجهی بر شما وارد کند. با پرداخت حق بیمه درمانی نسبتاً مقرون به صرفه در هر سال، می‌توانید بار تورم پزشکی را کنار بزنید و در عین حال درمان باکیفیت را انتخاب کنید، بدون اینکه نگران هزینه‌های آن باشید.

 برای محافظت از پس انداز خود

 در حالی که یک بیماری غیرقابل پیش‌بینی می‌تواند منجر به اضطراب و استرس روانی شود، یک طرف دیگر هزینه‌ها نیز می‌تواند شما را خسته کند -. با خرید بیمه نامه درمانی مناسب می توانید مدیریت بهتری داشته باشید. در واقع، برخی از ارائه دهندگان بیمه درمانهای غیر نقد ارائه می دهند، بنابراین لازم نیست نگران بازپرداخت آن باشید. پس انداز شما می تواند برای برنامه های مورد نظر آنها مانند خرید خانه، تحصیل فرزندتان و بازنشستگی استفاده شود. علاوه بر این، بیمه درمانی به شما امکان می دهد از مزایای مالیاتی استفاده کنید، که پس انداز شما را بیشتر می کند.

  برای ایمن ماندن زودتر بیمه کنید

 انتخاب بیمه درمانی در اوایل زندگی مزایای زیادی دارد. از آنجایی که جوان و سالم‌تر هستید، می‌توانید از برنامه‌هایی با نرخ‌های پایین‌تر استفاده کنید و این مزیت حتی با افزایش سن نیز ادامه خواهد داشت. علاوه بر این، گزینه های پوشش گسترده تری به شما ارائه می شود. این دوره زمانی که شما هنوز جوان و سالم هستید به پایان می رسد، بنابراین به شما مزیت پوشش جامعی را می دهد که اگر در مراحل بعدی زندگی بیمار شوید، مفید خواهد بود.

 یک بیمه نامه درمانی برای سبک زندگی سریع امروزی ضروری است. محافظت از خود و عزیزانتان در برابر هر گونه احتمالی که می تواند شما را از نظر مالی ناتوان کند، ضروری است. برای مثال، بیمه معلم پوشش جامع و مزایای مختلفی ارائه می‌دهند که می‌تواند امنیت مالی شما را تضمین کند. این به این دلیل است که این محصولات شامل روش‌های مراقبت روزانه، درمان در شبکه گسترده بیمارستان‌ها، هزینه‌های قبل و بعد از بستری شدن در بیمارستان و حتی بیمه درمان بیماری‌های روانی شما هستند. با چنین مواردی، دیگر لازم نیست نگران شرایط پزشکی باشید که ازنظر مالی بر شما فشار وارد می کند.بیمار ستان رسالت تهران طرف قرارداد بیمه معلم است و اماده خدمت رسانی به بیمه شدگان بیمه معلم در طول 24 ساعت شبانه روز است.در این ازمایشگاه تست های متعدد از آزمایشات روتین گرفته تا تست های کاملا تخصصی انجام می شود در زیر به تست های مربوط به عملکرد کبد اشاره ای شده است.

 

انجام یک آزمون می تواند نگران کننده باشد، اما دانستن اینکه چه چیزی باید انتظار داشته باشید و آماده بودن می تواند کمک کننده باشد. در اینجا به برخی از سوالات رایجی که مردم در مورد تست های عملکرد کبد می پرسند، پاسخ داده شده است.

در این صفحه می توانید اطلاعات زیر را بیابید:

 • تست عملکرد کبد (LFT) چیست؟
 • آزمون شامل چه مواردی می شود؟
 • نتایج من به چه معناست؟
 • اگر آزمایش فقط خفیف غیر طبیعی باشد چه باید بکنم؟

تست عملکرد کبد (LFT) چیست؟

تست‌های عملکرد کبد  LFTsگروهی از آزمایش‌هایی هستند که روی یک نمونه خون انجام می‌شوند تا بفهمند کبد شما چقدر خوب کار می‌کند. این آزمایش سطح تعدادی از پروتئین ها و آنزیم هایی را اندازه گیری می کند که یا توسط سلول های کبد تولید می شوند یا در صورت آسیب دیدن سلول های کبدی در خون آزاد می شوند. کبد اندام بزرگی در سمت راست بالای شکم است که برای بسیاری از عملکردهای مختلف ضروری است. به عنوان مثال، داروها و الکل را پردازش می کند، مواد شیمیایی سمی را فیلتر می کند، ویتامین ها و مواد معدنی را ذخیره می کند و صفرا، پروتئین و آنزیم می سازد.

 تست های عملکرد کبد سطوح آنزیم ها و پروتئین های مختلف دفع شده توسط کبد را اندازه گیری می کند، مانند:

 •  آلانین آمینوترانسفراز (ALT) - آنزیمی در کبد شما
 •  آلکالین فسفاتاز (ALP) - آنزیمی در کبد شما
 •  آسپارتات آمینوترانسفراز (AST) - آنزیمی در کبد شما
 •  گاما گلوتامیل ترانسفراز (GGT) - آنزیمی در کبد شما
 •  بیلی روبین – محصول تجزیه گلبول های قرمز خون که توسط کبد دفع می شود
 •  آلبومین - نوع اصلی پروتئینی که کبد شما می سازد
 •  پروتئین کل - مقدار کل پروتئین های مختلف در بدن شما.

علت آزمایش عملکرد کبد چیست؟

 آزمایش عملکرد کبد به طور معمول انجام نمی شود، اما در شرایط خاصی درخواست می شود تا وجود آسیب یا التهاب در کبد مشخص شود. پزشک شما ممکن است بخواهد این آزمایش انجام شود:

 غربالگری برای مشکلات احتمالی کبد مانند کبد چرب و هپاتیت ویروسی

 کمک به تشخیص سایر بیماری ها، به عنوان مثال، سنگ کیسه صفرا

 نظارت پیشرفت مداوم و شدت بیماری کبد و تعیین اینکه یک درمان چقدر خوب کار می کند

 پزشک شما ممکن است LFT را در صورت داشتن موارد زیر تجویز کند:

 •  یرقان یا ادرار تیره
 •  ضعف یا خستگی
 •  از دست دادن اشتها
 •  تهوع و استفراغ
 •  درد یا تورم شکم
 •  خارش.

نحوه اماده شدن برای آزمایش عملکرد کبد .

 به طور کلی، قبل از انجام این آزمایش نیازی به انجام کاری ندارید. برخی از داروها ممکن است بر روی آزمایش تأثیر بگذارند، بنابراین در مورد تمام داروهای تجویزی و بدون نسخه (مانند محصولات گیاهی، مکمل‌ها ) که مصرف می‌کنید، به پزشک خود اطلاع دهید.

 

 آزمون شامل چه مواردی می شود؟

 LFT یک آزمایش خون است که به این معنی است که مقدار کمی خون با قرار دادن سوزنی در رگ بازوی شما گرفته می شود. یک نوار دور بازوی شما قرار می گیرد. ممکن است برای چند ثانیه احساس سفت شدن داشته باشد. ممکن است هیچ احساسی نداشته باشید یا ممکن است یک نیش یا نیشگون گرفتن کوچک احساس کنید. نمونه خون در یک لوله جمع آوری می شود که برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه ارسال می شود.

نتایج من به چه معناست؟

 تفسیر نتایج آزمایش عملکرد کبد پیچیده است و بهتر است با مشورت پزشک انجام شود. پزشک شما به الگوی ناهنجاری‌ها نگاه می‌کند و آن را با علائم و نشانه‌های شما ترکیب می‌کند تا تشخیص بدهد. اغلب آزمایش باید تکرار شود تا ببینیم آیا الگوی در طول زمان وجود دارد یا خیر.

 آنزیم‌ها و پروتئین‌ها به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که برای کمک به یافتن علت هر گونه نتایج غیرطبیعی استفاده می‌شوند.

 آنزیم ها و پروتئین های کبدی

 آمینوترانسفرازها

 اینها آلانین آمینوترانسفراز (ALT) و آسپارتات آمینوترانسفراز (AST) هستند.

 برخی از آزمایشگاه‌ها AST را به طور معمول اندازه‌گیری نمی‌کنند زیرا ALT مختص کبد است.

 این آنزیم ها معمولاً در داخل سلول های کبد ذخیره می شوند. اما هنگامی که سلول های کبد آسیب می بینند در خون آزاد می شوند و منجر به افزایش سطح می شود.

 علل شایع افزایش سطح کبد چرب به دلیل چاقی، الکل، هپاتیت ویروسی و داروها است.

 علل نادرتر بیماری هموکروماتوز ژنتیکی و برخی بیماری‌های خودایمنی است.

 گاما گلوتامیل ترانسفراز (GGT) و آلکالین فسفاتاز (ALP)

 اینها بیشتر مختص کلستاز هستند. کلستاز به کاهش جریان صفرا از طریق کبد اشاره دارد.

 این می تواند به دلیل الکل (معمولا فقط GGT بالا)، سنگ کیسه صفرا و داروها باشد.

 علل نادرتر سرطان و برخی شرایط خودایمنی هستند

 بیلی روبین

میزان بالا ان  می تواند سبب زردی (زردی پوست) شود.

 اگر سایر آزمایشات طبیعی باشند و بیلی روبین فقط به میزان خفیف افزایش یابد، شایع ترین علت یک بیماری بی ضرر به نام سندرم گیلبرت است.

 آلبومین

 آلبومین رایج ترین پروتئین در جریان خون است و توسط کبد تولید می شود.

 یکی از دلایل کاهش آلبومین زمانی است که کبد قادر به ادامه تولید نیست.

 این می تواند به معنای بیماری شدید کبد باشد، اما مصرف ناکافی مواد مغذی یا بیماری شدید سایر علل شایع هستند.

 پزشک شما ممکن است یک آزمایش انعقاد نیز انجام دهد زیرا کبد نیز فاکتورهای لخته‌کننده (برای ایجاد لخته‌های خون) را تولید می‌کند.

 تست های عملکرد کبد دارای محدودیت هایی هستند. مقادیر غیر طبیعی می تواند به دلیل شرایط غیر مرتبط با کبد باشد. به عنوان مثال ALP در استخوان نیز یافت می‌شود و ممکن است در مشکلات مربوط به استخوان ایجاد شود. همچنین در افراد مبتلا به بیماری کبدی بسیار شدید، سطوح ممکن است طبیعی باشد.

 اگر آزمایش فقط خفیف غیر طبیعی باشد چه باید بکنم؟

 شما باید با پزشک خود صحبت کنید. اگر به طور کلی احساس خوبی دارید، شایع ترین دلایل افزایش تست های عملکرد کبد مصرف الکل و کبد چرب به دلیل چاقی است. پزشک شما ممکن است به شما توصیه کند که مقدار الکلی که می نوشید را کاهش دهید، وزن سالم خود را حفظ کنید، سیگار را ترک کنید، به طور منظم ورزش کنید و یک رژیم غذایی متعادل سالم داشته باشید. آزمایش را می توان در چند ماه تکرار کرد تا پیشرفت شما کنترل شود.

 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی