آزمايش كرونا در تهران|نمونه گيری در محل کار و منزل

آزمايش كرونا در تهران در آزمايشگاه بيمارستان رسالت با حضور متخصصين مجرب و استفاده از كيت هاي آزمايش كرونا مورد تاييد بهداشت جهاني و همچنين وزارت بهداشت ايران با جواب گويي ٢٤ الي ٤٨ ساعته آماده ي خدمت رساني به هموطنان عزيزي كه ساكن تهران هستند و يا مسافران پروازهاي خارجي كه قصد خروج از كشور وا از فرودگاه امام خميني را دارند مي باشد .
آزمايش شبانه روزي كرونا در محيط آزمايشگاه به صورت تمام وقت و شبانه روزي بوده با حضور نمونه گيرهاي آموزش ديده و با مهارت جهت نمونه برداري از حلق و بيني متقاضي آزمايش كرونا و همچنين ديگر آزمايشات .

آزمايش كرونا در تهران
نمونه گيری در محل :


اگر قصد انجام آزمايش كرونا،آزمايش خون كرونا و يا آزمايشات خون در منزل و محل مورد نظرتان را داريد ، درخواست خود را از طريق نمونه گيري در منزل موجود در سايت ما و يا تماس با شماره تلفن مسئول هماهنگي آزمايشات در منزل به شماره ٠٩١٩٨٠٤٢٩٢٥ در ميان بگذاريد .
لازم به ذكر است كه هزينه تمامي آزمايشات طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت بوده و همچنين شما در هر ساعتي و هر روز از هفته كه در نظر داريد مي توانيد آزمايشات مورد نظرتان را با رجوع به آزمايشگاه ما انجام دهيد . ما همواره تمامي تلاش خود را به كار گرفته ايم تا در اين شرايط سخت همراهي مطمئن براي خدمت رساني هر چه بيشتر به هموطنان عزيز ساكن تهران باشيم .
جواب دهي آزمايش كرونا حلق و بيني رد بازه ي زماني ٢٤ الي ٤٨ ساعت آماده شده و به محض آماده شدن جواب پيامك حاوي لينك جواب شما براي شما ارسال شده و شما كافيست بر روي لينك كليك كرده و بعد از وارد كردن نام كاربري و كلمه عبور كه بر روي برگه پذيرش شما چاپ شده و همچنين در پيامك نيز ذكر شده به جواب آزمايش خود دسترسي پيدا كنيد . توجه داشته باشيد تمامي آزمايشات كرونا بعد از به حد ظرفيت رسيدن تعداد آنها كامل شد جهت استخراج و شناسايي ويروس در صورت وجود آن در نمونه متقاضي فرستاده شده و آزمايش كرونا اين آزمايشگاه به هيچ عنوان از طريق كيت هاي رپيد نمي باشد .اين آزمايش طي ٢٤ ساعت آماده مي شود كه در صورت تكرار خوردن آن امكان آماده شدن جواب ٢٤ ساعت افزايش يافته و به ٤٨ ساعت ميرسد . ما همواره وظيفه خود ميدانيم كه مطمئن ترين و  دقيق ترين جواب كيفي نه تنها آزمايش pcr بلكه تمامي آزمايشات را به مراجعه كننده و يا درخواست كننده نمونه گيري در منزل و محل را ارائه كنيم.

ثبت درخواست نمونه گیری در منزل

 

 

Image
هواپیمایی قطر
Image
هواپیمایی فلای دبی
Image
هواپیمایی کرندون
Image
هواپیمایی ایران ایرتور
Image
هواپیمایی آسمان
Image
هواپیمایی سان اکسپرس
Image
هواپیمایی زاگرس
Image
هواپیمایی امارات
Image
هواپیمایی ایران ایر
Image
هواپیمایی قشم ایر
Image
هواپیمایی معراج
Image
هواپیمایی تابان
Image
هواپیمایی ماهان
Image
هواپیمایی ترکیش
Image
هواپیمایی پگاسوس
Image
هواپیمایی لوفت هانزا

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی