آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه سردفتران|آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه سردفتران در تهران

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه سردفتران

مراکز آزمایشگاهی به عنوان یکی از بخش های مهم و اصلی برای ارائه مراقبت های بهداشتی و درمانی به جامعه نقش مهمی را دارند. به جهت ارتقای سطح ارائه خدمات پزشکی و بهبود کیفیت زندگی افراد، ایجاد آزمایشگاه های پیشرفته با تجهیزات پیشرفته خیلی مهم است. آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران یکی از بهترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه های تهران و از آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه سر دفتران در تهران است.

بیمه سر دفتران یکی از بزرگترین شرکت های بیمه در ایران است که به عنوان یک موسسه مالی و خدماتی معتبر و قابل اعتماد فعالیت می کند. این شرکت با سابقه طولانی در ارائه خدمات بیمه ای پوشش های مختلفی را به مشتریان خود ارائه می کند.

 آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه سردفتران

چرا باید آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه را انتخاب کنیم؟

به این دلیل که انتخاب کردن آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه در تهران در هزینه های شما صرفه جویی می کند. بنابراین در هنگام انتخاب یک آزمایشگاه خوب علاو بر تجهیزات به روز و کادر مجرب مهم است که چقدر هزینه برای آزمایش های خود می پردازید. با توجه به نوع بیمه و شرایط بیمه شده این موارد می تواند تفاوت داشته باشد. اما در  اینکه در هزینه ها و خدمات آزمایشگاهی با بیمه صرفه جویی می شود، جای تردیدی نیست.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت یکی از آزمایشگاه‌های تهران است که به ارائه خدمات متنوع آزمایشگاهی می‎پردازد. آزمایشگاه بیمارستان رسالت مجهز به دستگاه‎های به روز و پیشرفته است و نتیجه های ‎ آزمایشگاهی را با ضریب اطمینان بالایی ارائه می‎ کند. از آزمایشگاه بیمارستان رسالت به عنوان یکی از معتبرترین آزمایشگاه‌‎ها در سطح تهران یاد می‌‎شود.

 

خدمات آزمایشگاه های طرف قرارداد با بیمه سر دفتران

آزمایشگاه بیمارستان رسالت که یکی از آزمایشگاه های طرف قرارداد با بیمه سر دفتران در تهران است انواع مختلفی از خدمات آزمایشگاهی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این خدمات آزمایشگاهی شامل امکان انجام دادن آزمایش های تشخیصی بالینی و آزمایشات پیشرفته در زمینه های مختلف مانند آزمایش خون، آزمایش ادرار، آزمایشات بیوشیمیایی، آزمایشات هورمونی و … است.  این آزمایشات برای تشخیص، پیشگیری و نظارت بر بعضی بیماری ها و شرایط بهداشتی انجام می شود.

 

مهم ترین خدمات آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه در تهران چیست؟

انجام انواع آزمایش ها به همراه پاسخ دهی به همراه رعایت قوانین و مقررات بیمه و سایر سازمان ها در تهران مانند خدماتی آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه در تهران است. اگر سوالی در ارتباط با چگونگی هر یک از آزمایش ها دارید، لازم اطلاعات مربوط به هر یک از آن ها را مطالعه کنید.

 

منشور حقوق مراجعین به آزمایشگاه ها

دقت به حفظ حقوق و رعایت کرامت انسانی مراجعین و گیرندگان خدمات آزمایشگاه ها مانند اولویت ها و ضرورت هایی است که به موازات استقرار سیستم های مدیریت کیفیت می تواند تاثیر بسزایی در افزایش رضایت مندی مراجعین و نیز کارآیی مراکز آزمایشگاهی داشته باشد.

از آنجا که طبق دستورات دین مبین اسلام و بر اساس قانون اساسی کشورمان دقت به کرامت والای انسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، آزمایشگاه نیز به عنوان یکی از مهم ترین گروه های ارائه دهنده خدمات در نظام سلامت کشور است.

 

استفاده از فناوری های به روز و مجهز در آزمایشگاه بیمارستان رسالت

برای اطلاع رسانی هرچه بهتر مشتریان، برنامه ریزی صحیح و کنترل بهتر فعالیت ها از سیستم های مدیریتی پیشرفته و نرم افزارهای ویژه آزمایشگاهی استفاده می شود. یکی از خدمات مجموعه آزمایشگاه بیمارستان رسالت انجام دادن  آزمایش در منزل است. شما همشهریان عزیز تهرانی می توانید برای بهره مندی از این روش با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین در خواست خود را ثبت نمایید.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت که یکی از آزمایشگاه های طرف قرارداد با بیمه سر دفتران است همه تلاش خود را برای افزایش ارتقای کیفیت خدمات به مراجعین استفاده می کند و از تجهیزات و تکنولوژی به روز در آزمایش های خود بهره می برد.

به منظور اطمینان از صحت نتایج و دقت بالا، این آزمایشگاه از دستگاه های مدرن و مطمئن برای انجام دادن  آزمایشات استفاده می کند. در آزمایشگاه بیمارستان رسالت نیروی کار مجرب و متخصص فعالیت می کند که از آخرین دستاوردها و روش های تخصصی برای انجام آزمایشات استفاده می کنند.

 

راهنمای ناشتایی برای انجام دادن آزمایش ها

راهنمایی های زیر برای كمك به بیماران و مراجعه کنندگان محترم برای جمع آوری صحیح نمونه برای آزمایش های درخواست شده توسط پزشكان محترم ارائه می شود.

ناشتایی با زمان مشخص شده، برای انجام دادن آزمایش هایی مانند : آزمایش قند خون ناشتا، تری گلیسرید و غیره ضروری است، چرا كه خوردن غذا می تواند منجر به تغییر در نتیجه آزمایش و به دنبال آن تشخیص نادرست انجام شود.

در خصوص آزمایش هایی كه از شما خواسته می شود تا در حالت ناشتا برای انجام دادن آزمایش مراجعه نمایید، خواهشمند است موارد ذیل رعایت نمایید:

24 ساعت قبل از انجام دادن آزمایش از خوردن مایعات بیش از حد پرهیز کنید. (در حد نیاز همیشگی مصرف گردد)

8 ساعت قبل از حضور در آزمایشگاه غذا یا آشامیدنی (به جز آب) میل نکنید.

برای انجام آزمایش قند حداقل باید 8 ساعت ناشتایی داشته باشید.

اگر آزمایش های مربوط به چربی خون مانند تری گلیسرید برای شما تجویز شده است، حداقل مقدار ناشتایی 12 ساعت می باشد.

از نوشیدن آب میوه، چای و قهوه در طی مدت ناشتایی بپرهیزید، اما نوشیدن آب اشكالی ندارد. (یا این كه محدودیت در مصرف آب به واسطه پزشك گفته شده است.)

در طی مدت ناشتایی از استعمال دخانیات، جویدن آدامس، تمرین بدنی و ورزش پرهیز نمایید. این موارد ممكن است منجر به تحریك سیستم گوارش و تغییر در نتایج آزمایش ها شود.

پرسنل آزمایشگاه را از داروهایی که می خورید آگاه کنید و برای قطع کردن یا مصرف نکردن دارو برای انجام دادن  آزمایش حتما با پزشک مشورت کنید.

برای جلوگیری کردن از اثر گرسنگی زیاد، بیشتر از 16 ساعت ناشتا نباشید.

بعد از انجام دادن  نمونه گیری شما می توانید رژیم غذایی عادی و فعالیت روزانه را شروع نمایید.

 

در پایان

آزمایشگاه بیمارستان رسالت که از آزمایشگاه های طرف قرارداد با  بیمه سر دفتران در تهران است به عنوان مرکزی تخصصی و قابل اعتماد در تهران به ارائه خدمات آزمایشگاهی برای همشهریان تهرانی می پردازد. مجموعه آزمایشگاه بیمارستان رسالت از کیفیت خدمات و صحت نتایج به دستگاه های پیشرفته و استفاده کردن از فناوری های به روز مجهز است. آزمایشگاه بیمارستان رسالت با نیروی کار مجرب و متخصص خود خدمات آزمایشگاهی ایمن و به روز ارائه می دهد که هدف آن ارتقای سلامت و کیفیت زندگی مشتریان بیمه است.

 

مقالات مرتبط

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه البرز 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه ایران 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه خدمات درمانی 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه آسیا

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی