آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا | بیمه دانا

 آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا در آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین ومجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا بیمه دانا | آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا | آزمایشگاه بیمه دانا : آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، در تمامی روز های تعطیل ، مناسبت ها و جمعه ها ، آماده ارائه خدمات به شما مراجعین محترم و طرف قرارداد با بیمه دانا می باشد.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، توسط تیم پشتیبانی نمونه گیری آنلاین و یا نمونه گیری در منزل ، آماده ارائه خدمات پذیرش و ثبت درخواست شما و در نهایت اعزام پرسنل مجرب نمونه گیری در منزل به محل و موقعیت ثبت شده توسط شما می باشد . تیم نمونه گیری در منزل آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، با تخصص در نمونه گیری از انواع رده های سنی از جمله ( نوزادان ، خردسالان و افراد مسن یا ناتوان ) آماده ارائه خدمات طبق پروتکل ها ی وزارت بهداشت با دقت و کیفیت به شما بیمه شدگان بیمه دانا که مایل به دریافت و انجام خدمات آزمایشگاه در محل خود هستید می باشد .

 آزمایشگاه بیمه دانا

مزایای انجام منظم تست های روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا :

تعداد کمی از مردم مشتاق ملاقات با پزشک هستند ، به خصوص زمانی که احساس خوبی دارند . با این حال ، یکی از اجزای مهم مراقبت های پیشگیرانه شامل بازدیدهای معمول پزشکی و انجام تست های روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ،  است زیرا خون شما چیزهای زیادی در مورد سلامت و تندرستی شما آشکار می کند .

ما ( آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا  ) معتقدیم که پزشکی پیشگیرانه ، کلید کاهش خطر ابتلا به بیماری و کاهش خطر بیماری است تا بتوانید در سال های آینده سالم بمانید . به عنوان یک مرکز تشخیصی در بیمارستان، می توانید از تیم ما ( آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ) انتظار سطح بالاتری از خدمات شخصی سازی شده را داشته باشید که بر اولویت شما ( انجام تست های روتین و تخصصی شما با دقت و کیفیت و قابلیت جوابدهی اورژانسی به شما و پزشکتان ، همچنین آرامش خاطر شما عزیزان بیمه شده آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا در تمامی روند آزمایش ) تمرکز دارد.

انجام تست روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا شامل چه مواردی است ؟

خبر خوب این است که انجام تست روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، معمولاً ساده است و با خطر بسیار کم و حداقل ناراحتی همراه است . با این حال ، می تواند جزئیات زیادی را در مورد سلامت و تندرستی شما آشکار سازد .

با خون گیری یا جمع آوری نمونه ادرار شروع می شود. این به ما امکان می دهد مواد و سلول های مختلف بدن شما را آزمایش کنیم و آنها را با مقادیر استاندارد یا ایده آل مقایسه کنیم . انواع مختلفی از آزمایش وجود دارد که ممکن است بر اساس سن ، علائم و سلامت کلی شما در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، درخواست شود.

نمونه هایی از موارد حیاتی که در بدن ما باید مورد ارزیابی قرار گیرند و تست های آزمایشگاهی می توانند آن ها را اندازه گیری کنند عبارتند از :

 • ویتامین ها مانند ویتامین D و B12
 • مواد معدنی مانند کلسیم، آهن و پتاسیم
 • چربی و کلسترول
 • قند خون (گلوکز)
 • هورمون هایی مانند استروژن، تستوسترون و تیروئید
 • سطح اکسیژن و دی اکسید کربن
 • سمومی مانند سرب
 • همچنین می توانید نشانگرهای ژنتیکی، نشانگرهای التهابی و نشانگرهای تومور و همچنین ارزیابی تاثیر داروها را در سیستم بدنی خود در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، بررسی کنید .

مزایای انجام تست های روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا :

از آنجایی که این آزمایش ها می توانند اطلاعات زیادی را به دست آورند ، بینش ارزشمندی را برای تشخیص خطرات بالقوه سلامتی ، عدم تعادل یا عفونت در بدن ارائه می دهند . همچنین می توانید از آنها برای ارزیابی عملکردهای فیزیکی کلی در سیستم بدنی خود در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، استفاده کنید.

علاوه بر این ، با پیشرفت فناوری های آزمایشگاهی ، تشخیص پزشکان همچنان بهتر می شود . این امر شناسایی بیماری هایی را که در گذشته به راحتی قابل تشخیص نبودند ، امکان پذیر می کند و راه را برای تشخیص زودتر و گزینه های درمانی بهتر باز می کند .

در حالی که تمام تست های آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا مزایایی را ارائه می دهند ، آزمایش های روتین اغلب می توانند مزایای خاصی را ارائه دهند ، مانند :

 • نظارت بر شرایط یا بیماری های مزمن
 • تعیین اینکه آیا درمان‌ها برای شرایط سلامت موجود مؤثر هستند یا خیر
 • ارزیابی عملکرد اندام و عملکرد سیستم ایمنی
 • تشخیص زودهنگام علائم بیماری

وقتی آزمایش‌هایی را به طور منظم در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا انجام می‌دهید ، تشخیص تغییرات ظریفی که می‌تواند مشکلات احتمالی در بدن را نشان دهد ، آسان‌تر است . به عنوان مثال ، اگر سطح کلسترول شما شروع به افزایش می کند ، می توانیم استراتژی هایی مانند تغییر سبک زندگی یا رژیم غذایی را برای بازگرداندن سطوح سالم تر بیان کنیم .

برای انجام تست های آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا چه انتظاری از ما دارند ؟

برخی از تست های آزمایشگاهی نیاز به آمادگی خاصی دارند ، مانند ناشتا بودن برای چند ساعت قبل . با این حال ، اکثر تست های دیگر می توانند بلافاصله انجام شوند . اگر به چکاپ آزمایشگاهی نیاز دارید ، ما دستورالعمل هایی را ارائه می دهیم تا بتوانید قبل از رسیدن به آزمایشگاه آماده شوید.

بسته به آزمایش‌هایی که درخواست می دهید ، ممکن است ساعت‌ها ، روزها یا بیشتر طول بکشد تا نتایج کار آزمایشگاهی شما به دست آید . به محض ورود نمونه خون شما ، ما آنها را بررسی می کنیم و نتیجه آزمایش شما را در اسرع وقت در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، آماده می شود .

قابل توجه شما مراجعین عزیز طرف قرارداد با بیمه دانا برای کسب اطلاعات از نوع آزمایش های خود و تفسیر جواب آن ، ما پنل تفسیر آزمایش را در سایت آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، قرار داده ایم و این پنل در حال تکمیل است.

 

 

  آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا در تهران

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا است و بدون نیاز به معرفی نامه به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل ارائه خدمات می نماید. آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) با دسترسی به سایت و صدور معرفی نامه برای مراجعین علاوه بر رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه دانا صرفه جوی در زمان و هزینه های مراجعین می نماید .

از جمله خدمات دیگر آزمایشگاه :

1. پذیرش به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل
2. سیستم نوبت دهی آنلاین از طریق وب سایت آزمایشگاه
3. امکان دریافت نتایج کلیه آزمایشات از طریق وب سایت آزمایشگاه و حضوری به صورت رایگان و یا از طریق ارسال پیک به هر نقطه تهران با پرداخت سه هزار تومان
4. نمونه گیری از سالمندان و بیماران بستری در منزل
5. مجهز به تجهیزات پیشرفته با تاییدهای بین المللی (FDA)
6. مجهز به کلیه بخش های تخصصی- فوق تخصصی و پاتولوژی
7. مجهز به بخش های مولکولی مورد تایید شورای بیمه ها
8. عضویت در موسسات بین المللی کنترل کیفی ( RIQAS انگلیس، Prevecall اسپانیا)
9. انجام آزمایشات غربالگری مادران ( ناهنجاری های جنین)
10. انجام آزمایشات غربالگری نوزادان ( ناهنجاری های بدو تولد)
11. پیش بینی احتمال وقوع سکته قلبی در ده سال آینده با آزمایش CD Risk Factors

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی