آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا | بیمه دانا

 آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا در آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین ومجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا بیمه دانا | آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا | آزمایشگاه بیمه دانا : آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، در تمامی روز های تعطیل ، مناسبت ها و جمعه ها ، آماده ارائه خدمات به شما مراجعین محترم و طرف قرارداد با بیمه دانا می باشد.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، توسط تیم پشتیبانی نمونه گیری آنلاین و یا نمونه گیری در منزل ، آماده ارائه خدمات پذیرش و ثبت درخواست شما و در نهایت اعزام پرسنل مجرب نمونه گیری در منزل به محل و موقعیت ثبت شده توسط شما می باشد . تیم نمونه گیری در منزل آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، با تخصص در نمونه گیری از انواع رده های سنی از جمله ( نوزادان ، خردسالان و افراد مسن یا ناتوان ) آماده ارائه خدمات طبق پروتکل ها ی وزارت بهداشت با دقت و کیفیت به شما بیمه شدگان بیمه دانا که مایل به دریافت و انجام خدمات آزمایشگاه در محل خود هستید می باشد .

 آزمایشگاه بیمه دانا

مزایای انجام منظم تست های روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا :

تعداد کمی از مردم مشتاق ملاقات با پزشک هستند ، به خصوص زمانی که احساس خوبی دارند . با این حال ، یکی از اجزای مهم مراقبت های پیشگیرانه شامل بازدیدهای معمول پزشکی و انجام تست های روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ،  است زیرا خون شما چیزهای زیادی در مورد سلامت و تندرستی شما آشکار می کند .

ما ( آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا  ) معتقدیم که پزشکی پیشگیرانه ، کلید کاهش خطر ابتلا به بیماری و کاهش خطر بیماری است تا بتوانید در سال های آینده سالم بمانید . به عنوان یک مرکز تشخیصی در بیمارستان، می توانید از تیم ما ( آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ) انتظار سطح بالاتری از خدمات شخصی سازی شده را داشته باشید که بر اولویت شما ( انجام تست های روتین و تخصصی شما با دقت و کیفیت و قابلیت جوابدهی اورژانسی به شما و پزشکتان ، همچنین آرامش خاطر شما عزیزان بیمه شده آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا در تمامی روند آزمایش ) تمرکز دارد.

انجام تست روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا شامل چه مواردی است ؟

خبر خوب این است که انجام تست روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، معمولاً ساده است و با خطر بسیار کم و حداقل ناراحتی همراه است . با این حال ، می تواند جزئیات زیادی را در مورد سلامت و تندرستی شما آشکار سازد .

با خون گیری یا جمع آوری نمونه ادرار شروع می شود. این به ما امکان می دهد مواد و سلول های مختلف بدن شما را آزمایش کنیم و آنها را با مقادیر استاندارد یا ایده آل مقایسه کنیم . انواع مختلفی از آزمایش وجود دارد که ممکن است بر اساس سن ، علائم و سلامت کلی شما در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، درخواست شود.

نمونه هایی از موارد حیاتی که در بدن ما باید مورد ارزیابی قرار گیرند و تست های آزمایشگاهی می توانند آن ها را اندازه گیری کنند عبارتند از :

 • ویتامین ها مانند ویتامین D و B12
 • مواد معدنی مانند کلسیم، آهن و پتاسیم
 • چربی و کلسترول
 • قند خون (گلوکز)
 • هورمون هایی مانند استروژن، تستوسترون و تیروئید
 • سطح اکسیژن و دی اکسید کربن
 • سمومی مانند سرب
 • همچنین می توانید نشانگرهای ژنتیکی، نشانگرهای التهابی و نشانگرهای تومور و همچنین ارزیابی تاثیر داروها را در سیستم بدنی خود در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، بررسی کنید .

مزایای انجام تست های روتین آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا :

از آنجایی که این آزمایش ها می توانند اطلاعات زیادی را به دست آورند ، بینش ارزشمندی را برای تشخیص خطرات بالقوه سلامتی ، عدم تعادل یا عفونت در بدن ارائه می دهند . همچنین می توانید از آنها برای ارزیابی عملکردهای فیزیکی کلی در سیستم بدنی خود در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، استفاده کنید.

علاوه بر این ، با پیشرفت فناوری های آزمایشگاهی ، تشخیص پزشکان همچنان بهتر می شود . این امر شناسایی بیماری هایی را که در گذشته به راحتی قابل تشخیص نبودند ، امکان پذیر می کند و راه را برای تشخیص زودتر و گزینه های درمانی بهتر باز می کند .

در حالی که تمام تست های آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا مزایایی را ارائه می دهند ، آزمایش های روتین اغلب می توانند مزایای خاصی را ارائه دهند ، مانند :

 • نظارت بر شرایط یا بیماری های مزمن
 • تعیین اینکه آیا درمان‌ها برای شرایط سلامت موجود مؤثر هستند یا خیر
 • ارزیابی عملکرد اندام و عملکرد سیستم ایمنی
 • تشخیص زودهنگام علائم بیماری

وقتی آزمایش‌هایی را به طور منظم در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا انجام می‌دهید ، تشخیص تغییرات ظریفی که می‌تواند مشکلات احتمالی در بدن را نشان دهد ، آسان‌تر است . به عنوان مثال ، اگر سطح کلسترول شما شروع به افزایش می کند ، می توانیم استراتژی هایی مانند تغییر سبک زندگی یا رژیم غذایی را برای بازگرداندن سطوح سالم تر بیان کنیم .

برای انجام تست های آزمایشگاهی در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا چه انتظاری از ما دارند ؟

برخی از تست های آزمایشگاهی نیاز به آمادگی خاصی دارند ، مانند ناشتا بودن برای چند ساعت قبل . با این حال ، اکثر تست های دیگر می توانند بلافاصله انجام شوند . اگر به چکاپ آزمایشگاهی نیاز دارید ، ما دستورالعمل هایی را ارائه می دهیم تا بتوانید قبل از رسیدن به آزمایشگاه آماده شوید.

بسته به آزمایش‌هایی که درخواست می دهید ، ممکن است ساعت‌ها ، روزها یا بیشتر طول بکشد تا نتایج کار آزمایشگاهی شما به دست آید . به محض ورود نمونه خون شما ، ما آنها را بررسی می کنیم و نتیجه آزمایش شما را در اسرع وقت در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، آماده می شود .

قابل توجه شما مراجعین عزیز طرف قرارداد با بیمه دانا برای کسب اطلاعات از نوع آزمایش های خود و تفسیر جواب آن ، ما پنل تفسیر آزمایش را در سایت آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران ( رویال تهران ) آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا ، قرار داده ایم و این پنل در حال تکمیل است.

 

 

  آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا در تهران

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه دانا است و بدون نیاز به معرفی نامه به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل ارائه خدمات می نماید. آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) با دسترسی به سایت و صدور معرفی نامه برای مراجعین علاوه بر رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه دانا صرفه جوی در زمان و هزینه های مراجعین می نماید .

از جمله خدمات دیگر آزمایشگاه :

1. پذیرش به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل
2. سیستم نوبت دهی آنلاین از طریق وب سایت آزمایشگاه
3. امکان دریافت نتایج کلیه آزمایشات از طریق وب سایت آزمایشگاه و حضوری به صورت رایگان و یا از طریق ارسال پیک به هر نقطه تهران با پرداخت سه هزار تومان
4. نمونه گیری از سالمندان و بیماران بستری در منزل
5. مجهز به تجهیزات پیشرفته با تاییدهای بین المللی (FDA)
6. مجهز به کلیه بخش های تخصصی- فوق تخصصی و پاتولوژی
7. مجهز به بخش های مولکولی مورد تایید شورای بیمه ها
8. عضویت در موسسات بین المللی کنترل کیفی ( RIQAS انگلیس، Prevecall اسپانیا)
9. انجام آزمایشات غربالگری مادران ( ناهنجاری های جنین)
10. انجام آزمایشات غربالگری نوزادان ( ناهنجاری های بدو تولد)
11. پیش بینی احتمال وقوع سکته قلبی در ده سال آینده با آزمایش CD Risk Factors


چاپ   ایمیل