آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو در آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین ومجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نومی باشد. آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو است و بدون نیاز به معرفی نامه به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل ارائه خدمات می نماید. آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) با دسترسی به سایت و صدور معرفی نامه برای مراجعین علاوه بر رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه تجارت نو صرفه جوی در زمان و هزینه های مراجعین می نماید.

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو

آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران با متراژ بیش از 500 متر مربع در طبقه منفی یک بیمارستان رسالت واقع در خیابان ابوذر غفاری در زیر پل سید خندان وجود دارد که به دلیل نزدیکی به پارک و فضای سبز بسیار بزرگ در جلوی بیمارستان و خیابان پهن در اطراف این فضای سبز دارای امکان پارک بسیار مناسب برای مراجعین عزیز طرف قرارداد با بیمه تجارت نو می باشند.

قابل ذکر است این آزمایشگاه بصورت 24 ساعته در شبانه روز و ایام تعطیل به خدمت رسانی بسیار مناسب به مراجعین خود ارائه می نماید. قابل ذکر است در صورت نیاز به خدمات و عدم امکان حضور در محل آزمایشگاه بیمارستان رسالت، شما عزیزان می توانید از خدمات سرویس نمونه گیری در منزل این آزمایشگاه بهره مند شوید. با تماس با شماره تلفن های آزمایشگاه یا ثبت در پرتال آزمایشگاه و یا ارتباط با واتساپ آزمایشگاه می توانید در خواست ارسال نمونه گیر به منزل و یا محل کار خود را درخواست نمایید.

از جمله خدمات دیگر آزمایشگاه :

 1. پذیرش به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل
 2. سیستم نوبت دهی آنلاین از طریق وب سایت آزمایشگاه
 3. امکان دریافت نتایج کلیه آزمایشات از طریق وب سایت آزمایشگاه و حضوری به صورت رایگان و یا از طریق ارسال پیک به هر نقطه تهران با پرداخت سه هزار تومان
 4. نمونه گیری از سالمندان و بیماران بستری در منزل
 5. مجهز به تجهیزات پیشرفته با تاییدهای بین المللی (FDA)
 6. مجهز به کلیه بخش های تخصصی- فوق تخصصی و پاتولوژی
 7. مجهز به بخش های مولکولی مورد تایید شورای بیمه ها
 8. عضویت در موسسات بین المللی کنترل کیفی (RIQAS انگلیس، Prevecall اسپانیا)
 9. انجام آزمایشات غربالگری مادران ( ناهنجاری های جنین)
 10. انجام آزمایشات غربالگری نوزادان ( ناهنجاری های بدو تولد)
 11. پیش بینی احتمال وقوع سکته قلبی در ده سال آینده با آزمایش CD Risk Factors

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی