آزمایشگاه زگیل تناسلی|آزمایشگاه در شرق و شمال تهران

آزمایشگاه زگیل تناسلی در شرق و شمال تهران، زگیل تناسلی (Condylomata   Acuminata) به عنوان یکی از شایع ترین بیماری های آمیزشی در سطح جهان به حساب می آید . زگیل تناسلی که با نام HPV نیز شناخته می شود بیش از 100 گونه دارد که بیشتر آن ها بدون علائم بوده 40 نوع از گونه های آن در نواحی آلت تناسلی مردان و زنان ایجاد بیماری و به عبارتی بروز " زگیل " در آن نواحی می شود.

آزمایشگاه زگیل تناسلی

که در مردان می تواند بر روی آلت تناسلی و بیضه ها و همچنین در ناحیه مقعد که می تواند در نهایت به سرطان پروستات یا سرطان مقعد منجر شود و در خانم ها در ناحیه واژن و مقعد ایجاد شده و در نهایت می تواند به سرطان دهانه رحم و واژن و یا سرطان مقعد منجر شود . این ویروس در روابط دهانی با فرد آلوده می تواند سبب بروزعفونت و زگیل در لب، گلو، دهان، زبان شده که می تواند در نهایت موجب سرطان حنجره، سرطان دهان، سرطان گلو شود .اثرات ویروس زگیل تناسلی معمولا حدودا بین 12 تا 24 ماه به صورت خود به خودی درمان می شود اما ویروس در بدن باقی می ماند و همچنین در اکثر مواقع اندازه عفونت ها به اندازه ای کوچک هستند که با چشم غیر مسلح قابل رویت نمی باشند و از این رو بهترین ومطمئن ترین روش تشخیص آن از راه آزمایش می باشد .

واکسن زگیل تناسلی با نام گارداسیل نیز شناخته شده و تقریبا در اکثر نقات جهان در دسترس وجود دارد که می تواند برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس کمک شایانی کند، از آن جایی که این ویروس در نواحی مرطوب و مخاطی بدن قابلیت رشد دارد با حفظ بهداشت فردی و شستشو نواحی تناسلی بعد از آمیزش و یا اطمینان از شریک جنسی از طریق آزمایش دادن نیز می تواند در پیشگیری به ابتلا نیز موثر واقع شود و همچنین استفاده از کاندوم تنها می تواند نواحی که پوشش داده را از ابتلا ایمن دارد و نواحی از بدن که تحت پوشش نیستند نیز باعث ابتلای فرد به این ویروس میشوند .

آزمایشگاه بیمارستان رسالت همواره به صورت شبانه روزی در کل سال از جمله تعطیلات نیز آماده انجام کلیه آزمایشات در محیط آزمایشگاه می باشد و در صورت تمایل به انجام نمونه گیری در منزل با هماهنگی از طریق نمونه گیری در منزل و یا واتس آپ و یا تماس با تلفن های آزمایشگاه درخواست خود را با ما در میان بگذارید . تیم آزمایشگاه بیمارستان رسالت با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و با تجربه ترین پرسنل تمامی تلاش ودقت خود به کار گرفته تا در حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماری ها از طریق انجام آزمایش همراه شما هموطنان عزیز باشد .

مطالب مرتبط :

نحوه تشخیص و درمان زگیل تناسلی | علل ابتلا به زگیل تناسلی و خطرات HPV

ویروس پاپیلومای انسانی (HPV)آزمایش زگیل تناسلی | آزمایشگاه زگیل تناسلی

آزمایش زگیل تناسلی

آزمایشگاه زگیل تناسلی

آزمایشگاه در شرق و شمال تهران

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی