آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه صدا و سیما |در تهران

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه صدا و سیما، سوالی هست که برای خیلی از کارکنان شریف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پیش میاد. آزمایشگاه بیمارستان رسالت با اخذ قرارداد با مجموعه صدا و سیما پذیرای کارکنان شریف این سازمان در مجموعه بالغ بر 500 متری و با سه شیفت کاری و بصورت شبانه روزی و حتی ایام تعطیل و جمعه ها می باشد.پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. این جمله برای همه ما آشناست. صرف نظر از اینکه چقدر سالم به نظر می رسید، لازم است برای نظارت بر پارامترهای حیاتی خود، معاینات سلامتی انجام دهید. این یک رویکرد پیشگیرانه برای جلوگیری از بیماری ها است. به این ترتیب، می توانید هر بیماری را در مراحل اولیه تشخیص دهید و درمان مناسب را دریافت کنید.

 آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه صدا و سیما

تست های آزمایشگاهی بخشی جدایی ناپذیر از معاینه سلامت هستند. آنها به پزشکان کمک می کنند تا بفهمند سیستم های مختلف بدن شما چگونه کار می کنند. بر اساس نتایج شما، پزشکان می توانند به شما بگویند که آیا باید تحت درمان قرار بگیرید یا عادات خود را تغییر دهید.

 

در دنیای امروز، افزایش هزینه آزمایش‌های آزمایشگاهی می‌تواند نگران‌کننده باشد. اما شما می توانید با سرمایه گذاری در یک بیمه نامه درمانی خوب این مشکل را برطرف کنید. با برنامه بهداشتی مناسب، می توانید هزینه های آزمایش آزمایشگاهی خود را بازپرداخت کنید. با این حال، ممکن است مجبور شوید گزارش های آزمایشی اصلی و نسخه پزشک خود را برای مطالبه هزینه ها تهیه کنید. تمام آزمایشات تجویز شده توسط پزشک در طول بستری می باشد معمولاً در بیمه نامه درمانی شما پوشش داده می شود . پوشش سایر آزمایش ها مانند آزمایش های پیشگیرانه یا معاینات سالانه به خط مشی شما بستگی دارد.

یکی از بیمه های طرف قرار داد با آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران بیمه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.در این آزمایشگاه خدمات آزمایشگاهی به افراد تحت پوشش بیمه صدا و سیما به صورت شبانه روزی ارائه می گردد.آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران با شعار "مشتری مداری اولویت ماست" با استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و با پرسنلی مجرب و کارآزموده در تمام طول شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما مراجعه کنند گان عزیز است.معمولا آزمایشات پرتکرار که توسط کارکنان سازمان ها و شرکت ها در خواست می شود براساس میزان تکرار و مراجعه شامل موارد زیر می باشد :

تست های پیشگیرانه

شما جهت چکاپ سالیانه خود و یا در مواردی که پزشک درخواست می کند نیازمند انجام یک سری از تست ها به صورت دوره ای هستید برخی از این تست ها که در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران با بهترین و جدیدترین دستگاه ها انجام می شود به شرح زیر است.

 

آزمایش قند خون

این یک آزمایش رایج برای بررسی دیابت است. سطح گلوکز خون افراد را اندازه گیری می کند. هنگامی که پزشک شما مشکوک به دیابت است، از شما خواسته می شود که این آزمایش را انجام دهید. با کمک آزمایش قند خون، متوجه خواهید شد که آیا قند خون بالا یا پایین دارید. این همچنین به پزشک کمک می کند تا تشخیص دهد که آیا داروهای دیابت شما به درستی کار می کنند یا خیر.معده برای این آزمایش باید خالی باشد و  شما باید 12 ساعت ناشتا باشید و صبح روز بعد آزمایش را انجام دهید.

آزمایش شمارش خون

در خون شما گلبول های قرمز، گلبول های سفید و پلاکت ها وجود دارد. با کمک این آزمایش می توانید این نوع سلول ها و تعداد آنها را در خون خود تعیین کنید. این به ارزیابی اینکه آیا عفونت دارید کمک می کند. به عنوان مثال، افزایش WBC ممکن است نشان دهنده عفونت در بدن شما باشد. پزشک شما قادر خواهد بود بیماری هایی مانند سرطان خون، کم خونی یا سایر اختلالات سیستم ایمنی را با نتایج آن تشخیص دهد. این آزمایش نیازی به ناشتایی ندارد.

آزمایش ادرار

این آزمایش به تشخیص عفونت ادراری کمک می کند. وجود گلبول های سفید و باکتری در ادرار شما را تشخیص می دهد. این آزمایش که به نام آنالیز ادرار نیز شناخته می شود، به تشخیص زودهنگام عفونت کلیه و دیابت کمک می کند. نمونه ادرار صبح زود نتایج موثرتری می دهد.

تست کلسترول

به این آزمایش پانل لیپیدی نیز می گویند. با کمک این آزمایش می توانید کلسترول خوب و بد و تری گلیسیرید خون خود را اندازه گیری کنید. افزایش کلسترول بد می تواند باعث سکته مغزی و بیماری های قلبی شود. بنابراین، این یکی از تست های حیاتی است که نباید آن را از دست بدهید!

آزمایشات کووید

با توجه به افزایش تعداد موارد فعال کووید، بسیاری از بیمه‌گران آزمایش‌های مرتبط با کووید شما را نیز پوشش می‌دهند. در حالی که بستری شدن در بیمارستان به طور معمول در یک طرح بیمه گنجانده شده است، تمام آزمایشات COVID-19 انجام شده قبل از بستری شدن نیز ممکن است تحت پوشش قرار گیرند.

 

پانل متابولیک پایه

یک پانل متابولیک پایه (BMP) به صورت معمول  سطح هشت عنصر را در خون مورد بررسی قرار می دهد:

 

کلسیم

گلوکز

سدیم

پتاسیم

بی کربنات

کلرید

نیتروژن اوره خون (BUN)

کراتینین

این آزمایش ممکن است نیاز داشته باشد که حداقل 8 ساعت قبل از گرفتن خون ناشتا باشید، بسته به دستور پزشک و اینکه آزمایش چه چیزی را اندازه گیری می کند.

 

پانل متابولیک جامع

یک پانل متابولیک جامع (CMP) شامل تمام اندازه گیری های یک BMP و همچنین پروتئین ها و مواد اضافی مرتبط با عملکرد کبد است، مانند:

آلبومین

پروتئین کل

آلکالین فسفاتاز (ALP)، آنزیمی که بیشتر در استخوان‌ها و کبد یافت می‌شود و در چندین فرآیند بدن نقش دارد.

آلانین آمینوترانسفراز (ALT)، آنزیمی که در کبد یافت می شود

آسپارتات آمینوترانسفراز (AST)، آنزیمی که در کبد و سایر بافت های بدن یافت می شود

بیلی روبین، که ضایعات ناشی از تجزیه گلبول های قرمز خون است که کبد آنها را فیلتر می کند.

 

پانل تیروئید

تستهای عملکرد تیروئید، سطح تولید هورمونهای تیروئیدی و واکنش تیروئید شما به برخی هورمون‌ها را مورد بررسی قرار می دهد، مانند:

 

تری یدوتیرونین (T3). همراه با T4، میزان ضربان قلب و دمای بدن انسان را تنظیم می کند.

تیروکسین (T4). همراه با T3، اینهورمون میزان  متابولیسم و ​​نحوه رشد فرد را تنظیم می کند.

هورمون محرک تیروئید (TSH). این هورمون سطح هورمون هایی که تیروئید ترشح می کند را تنظیم می کند.

تیروئید شما یک غده کوچک در گردن شماست. این به تنظیم عملکردهای بدن مانند خلق و خو، سطح انرژی و متابولیسم کلی کمک می کند.

 

در اینجا نتایج نرمال وجود دارد:

 

  80-180 :T3نانوگرم در دسی لیتر خون (ng/dL)

T4:  0.8-1.8 نانوگرم در دسی لیتر در افراد بزرگسال .

TSH:   0.5-4  میلی واحد بین المللی در هر لیتر خون (mIU/L)

سطوح غیر طبیعی این هورمون ها می تواند نشان دهنده شرایط متعددی باشد، مانند:

سطح پروتئین پایین

اختلالات رشد تیروئید

سطوح غیر طبیعی تستوسترون یا استروژن

 

 

مطالب مرتبط :

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه تجارت نو

بیمه های درمانی طرف قرارداد با آزمایش HPV (زگیل تناسلی)

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه فرهنگیان|بیمه

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک سپه

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی