آزمایشگاه بیمه پاسارگاد|آزمایشگاه بیمارستان رسالت

آزمایشگاه بیمه پاسارگاد|آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه پاسارگاد : قابل توجه مراجعین محترم تحت پوشش بیمه پاسارگاد که قصد انجام امور آزمایشاتی خود را دارند می باشد که با توجه به اینکه این آزمایشگاه به صورت کاملا قانونی طرف

آزمایشگاه بیمارستان رسالت

قرار داد بیمه پاسارگاد است و از طرف دیگر این آزمایشگاه به عنوان دقیق ترین و بهترین آزمایشگاه های طرف قرار داد این بیمه به شمار می آید ، همواره به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل رسمی آماده خدمت رسانی به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد . اشخاصی که قصد مراجعه حضوری به آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران را دارند به خاطر داشته باشند که به همراه داشتن مدارک شناسایی وهمچنین به همراه داشتن دفترچه که دارای نسخه مهر و امضا شده دکتر الزامی بوده و همچنین اگر قصد انجام نمونه گیری در منزل را دارند می توانند با شماره گیری خط آزمایشگاه و یا استفاده از سامانه ثبت نمونه گیری در منزل آزمایشگاه درخواست خود را با ما در میان بگذارند تا در سریع ترین زمان ممکن با ایشان تماس گرفته شود .

یکی از سوال های متداولی که عموما مراجعین تحن پوشش بیمه می پرسند درباره قیمت آزمایشات و همچنین هزینه ای که بیمه مذکور متقبل شده می باشد که در این خصوص نیاز است بدانند در وهله اول تمامی قیمت های این مرکز بر طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت بوده و همچنین تمامی عملیات پذیرش از طریق نرم افزار آزمایشگاه می باشد که به علت تعدد در تعداد و نوع تست ها و ذکر این مطلب که بیمه پاسارگاد آزمایشها و مبالغ تحت پوشش خود را به صورت مستقیم با نرم افزار جهت اعمال در میان میگذارد امکان دیدن هزینه آزمایش تنها بعد از انجام عملیت پذیرش قابل رویت و مشاهده می باشد .

آزمایشگاه بیمه پاسارگاد

این آزمایشگاه با به کارگیری پیشرفته ترین دستگاه ها آزمایشگاهی موجود در کشور و همچنین پرسنلی با تجربه در تمام مراحل تست ها همواره تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا بهترین خدمات را خدمت مراجعین گرامی ارائه دهد . 

شیوع روزافزون بیماری‌های سبک زندگی مانند دیابت، فشار خون بالا، سکته مغزی و حمله قلبی در میان جوانان و همچنین افراد مسن به یکی از دلایل اصلی نگرانی تبدیل شده است. نداشتن سابقه خانوادگی این شرایط، محافظت در برابر عوارض مرتبط را تضمین نمی کند. در زندگی پرشتاب امروزی، باید همیشه برای یک حادثه پزشکی آماده باشید. اینجاست که یک بیمه نامه درمانی قوی می تواند کمک کند. یکی از مزایای مهم بیمه درمانی، در مواجهه با یک اورژانس پزشکی، این است که به شما اجازه می دهد تا ذهن خود را از استرس مربوط به هزینه های مراقبت های بهداشتی دور کنید و به جای آن بر درمان تمرکز کنید.

به یاد داشته باشید، یک اورژانس پزشکی می تواند در هر زمان رخ دهد، صرف نظر از سلامت فعلی شما یا شیوه زندگی منظم. بنابراین، مهم است که از قبل فکر کرده و از خانواده و خود در برابر هر موقعیت پزشکی غیر منتظره محافظت کنید. از نظر مالی برای مقابله با آن آماده باشید بخصوص اگر والدین سالخورده وابسته در خانه دارید، این مهم تر است زیرا آنها در برابر عفونت ها یا سایر بیماری ها آسیب پذیرتر هستند. اگر نیاز به بستری شدن در بیمارستان یا جراحی وجود داشته باشد، هزینه ها می تواند به سطوح بیش از حد افزایش یابد و پس انداز شما را به طور ناگهانی تخلیه کند. علاوه بر این، شرایط و هزینه های درمان در کنار هم می تواند شما را تحت استرس زیادی قرار دهد.

 با این حال، اگر شما یا یکی از اعضای خانواده‌تان به بیماری مزمن مبتلا شده‌اید، یک بیمه درمانی به شما این امکان را می‌دهد که در مورد هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی راحت باشید و به‌جای آن به شما امکان می‌دهد روی روند درمان تمرکز کنید. همچنین بیمه گذاران معاینات سالانه رایگان سلامت را برای همه بیمه شدگان تسهیل می کنند تا شما از وضعیت سلامت خود آگاه شوید و بتوانید در مراحل اولیه مشکل را شناسایی کنید. اینها تنها تعدادی از مزایای متعدد بیمه درمانی است. اجازه دهید برخی از مزایای بیشتر داشتن یک بیمه نامه را بررسی کنیم.

 مزایای بیمه درمانی فردی

 شما ممکن است بیمه سلامت فردی را خریداری کنید سیاست ها برای هر یک از اعضای خانواده به طور جداگانه بسته به نیازهای خاص آنهامتفاوت است. مهمترین مزایای بیمه درمانی فردی عبارتند از:

 پوشش مالی

 شما از نظر مالی در مقابل هزینه های درمان طیف وسیعی از بیماری ها در یک محدوده خاص تحت پوشش هستید.

 فرآیند پرداخت

 اگر در یک بیمارستان شبکه بستری شوید، بیمه‌گر شما مستقیماً صورتحساب را با بیمارستان تسویه می‌کند بدون اینکه نیازی به پرداخت چیزی داشته باشید

 پوشش هزینه های پزشکی

 شما نمی توانید پیش بینی کنید که چه زمانی ممکن است یک مشکل پزشکی مزمن برای شما یا عزیزانتان رخ دهد. اگر شما یک بیمه نامه سلامت فردی دارید، بیمه گر شما از قبض های پزشکی مراقبت می کند در حالی که شما می توانید به جای آن بر روند درمان تمرکز کنید

 با امکانات بیمه درمان ، در صورت انتخاب پوشش کافی، مجبور نیستید از جیب خود چیزی بپردازید. بیمار را به هر یک از بیمارستان‌های شبکه‌ای که بیمه‌گر شما با آن‌ها طرف قرارداد است ببریدو در اسرع وقت به بیمه گر اطلاع دهید. بیمه‌گر مستقیماً این صورت‌حساب را با بیمارستان تسویه می‌کند. متناوباً، می‌توانید در هر بیمارستان یا هر ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی انتخابی خود تحت درمان قرار بگیرید و با ارائه اصل فاکتورها و مدارک مورد نیاز به بیمه‌گر، درخواست بازپرداخت را ارائه دهید.

 مزایایی جدا از هزینه های بستری شدن در بیمارستان

 بیمه‌گران همچنین خدمات آمبولانس را تا سقف مشخصی، پوشش مشاوره آنلاین یا الکترونیکی، هزینه‌های برداشت عضو اصلی از اهداکننده،، معاینات پیشگیرانه سلامت رایگان و موارد دیگر ارائه می دهد.

 مزایای زایمان

 چندین بیمه گذار هزینه های زایمان را در طرح های بیمه درمانی خود پوشش می دهند. این به ویژه برای زوج های جوانی که در حال برنامه ریزی یا انتظار فرزند هستند مفید است.

امنیت مالی در برابر افزایش هزینه های پزشکی

سالم ماندن بسیار مهم است، اما عوامل متعددی مانند کم تحرکی، حجم کاری زیاد، عادات شخصی ناسالم و رژیم غذایی نامناسب می‌تواند بر سلامت بیشتر افراد تأثیر منفی بگذارد. نتیجه می تواند چالش های متعدد بهداشتی و هزینه های بیش از حد درمان پزشکی باشد. طرح بیمه درمانی می تواند راه حلی برای مقابله باشد افزایش هزینه های پزشکی با پوشش هزینه های مربوط به درمان، بستری شدن در بیمارستان، معاینه بهداشتی رایگان و هزینه های قبل و بعد از بستری، امنیت مالی را تامین می کند.

در جوانی بیمه درمانی بخرید

 اگر در جوانی بیمه درمانی بخرید خوب خواهد بود زیرا حق بیمه شما در مقایسه با آنچه که باید در سنین بالا بپردازید بسیار کمتر خواهد بود.

طرح های تکمیلی

 برنامه های تکمیلی برای استفاده از پوشش بالاتر بدون پرداخت مبلغ زیادی حق بیمه خوب هستند. طرح های تکمیلی به تقسیم پوشش شما کمک می کند.

 برای والدین خود قبل از 60 سالگی بیمه بخرید

 حق بیمه اکثر بیمه نامه های درمانی با گذشتن سن بیمه شده از 60 سال افزایش می یابد. بنابراین، بهتر است والدین خود را قبل از اینکه شهروند سالمند شوند، پوشش دهید.

 امروزه بیمه درمانی به دلیل مزایای گسترده ای که ارائه می دهد یک ضرورت است.. اکنون تقریباً همه شرکت های بیمه حضور آنلاین دارند. همچنین، چندین وب سایت مقایسه به صورت آنلاین موجود است. این به شما کمک می‌کند بیمه خود را با چند کلیک ماوس پیدا کرده و مقایسه کنید. پس از بررسی پیشنهادات و شرایط و ضوابط تعیین شده توسط بیمه گر یک بیمه نامه مناسب خریداری کنید.

آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران طرف قرارداد با اکثر بیمه های درمانی می باشد یکی از این بیمه ها بیمه بانک پاسارگاد است. بیمه شدگان محترم این بیمه می توانند از خدمات آزمایشگاهی ما در طول مدت 24 ساعت شبانه روز استفاده کنند. در ازمایشگاه بیمارستان رسالت تهران خدمات و تست های مختلف آزمایشگاهی به بیمه شدگان بیمه بانک پاسارگاد و سایر بیمارن و همشهریان عزیز ارائه می شود در ذیل به بعضی از آنها اشاره می شود.

آزمایشات خون

آزمایش خون بخشی استاندارد از مراقبت های بهداشتی روتین و پیشگیرانه است. پزشک معمولا پیش یا پس از معاینه فیزیکی آزمایش خون را تجویز می کند. این مقاله به برخی از رایج ترین انواع آزمایش خون و آنچه که هر آزمایش برای آن بررسی می کند، می پردازد.

پزشک ممکن است آزمایش خون را برای انجام شمارش کامل خون در طی یک دوره معمول فیزیکی تجویز کند.

در طی یک دوره معمول فیزیکی، پزشک ممکن است یکی از آزمایشات زیر را تجویز کند:

شمارش کامل خون

شمارش کامل خون (CBC) انواع اجزای خون را اندازه گیری می کند، مانند:

سلول های قرمز خون

گلبول های سفید خون

هموگلوبین

پلاکت ها

(MCV) - اندازه متوسط ​​گلبول های قرمز خون یک فرد

هماتوکریت - میزان فضایی که گلبول های قرمز خون در خون اشغال می کنند

آزمایش CBC به پزشک کمک می کند تا اختلالات یا بیماری های خونی مانند کم خونی، مشکلات مربوط به لخته شدن، التهاب، عفونت یا اختلالات سیستم ایمنی را شناسایی کند. شخص نیاز به ناشتایی دارد قبل از آزمایش CBC فقط در صورتی که پزشک از آنها بخواهد.

 آزمایش آنزیم خون

. بدن آنزیم هایی را برای کمک به کنترل واکنش های شیمیایی در بدن تولید می کند.

 

 آزمایش خون آنزیمی می تواند به پزشک کمک کند تا مشکلات سلامتی خاصی از جمله حمله قلبی را شناسایی کند. اگر پزشک مشکوک به حمله قلبی باشد، سطح آنزیم تروپونین قلبی را بررسی می کند، که قلب در هنگام آسیب آزاد می کند.

 آزمایشات لخته شدن خون

 آزمایش لخته شدن خون که به عنوان پانل انعقادی نیز شناخته می شود، به دنبال پروتئینی است که به لخته شدن خون کمک می کند. اگر پزشک مشکوک به اختلال لخته شدن خون باشد، ممکن است این آزمایش را تجویز کند.

 اگر فردی وارفارین یا سایر داروهای رقیق کننده خون مصرف می کند، پزشک احتمالاً از آزمایش لخته شدن خون خاص به عنوان بخشی از نظارت معمول استفاده می کند.

 پنل لیپوپروتئین

 اگر پزشک بخواهد خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب یا سایر مشکلات آترواسکلروتیک را در فرد ارزیابی کند، احتمالاً یک پانل لیپوپروتئین یا لیپید دستور خواهد داد. یک پانل لیپوپروتئین اطلاعاتی را در مورد موارد زیر ارائه می دهد:

 سطح کلسترول لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL).

 سطح کلسترول لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL).

 سطح کلسترول تام

 سطح تری گلیسیرید در خون

یک فرد باید قبل از پانل لیپوپروتئین، 8 تا 12 ساعت ناشتا باشد.

 

 اگر نتایج نشان دهنده سطوح غیرطبیعی هر گونه کلسترول یا تری گلیسیرید باشد، می تواند نشان دهنده این باشد که فرد در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به بیماری قلبی عروقی است.

 پانل متابولیک پایه

 پانل متابولیک پایه (BMP) سطوح مواد شیمیایی مختلف موجود در بخش پلاسمایی خون را اندازه گیری می کند.

 BMP که به عنوان آزمایش شیمی خون  نیز شناخته می شود، اطلاعاتی در مورد استخوان ها، ماهیچه ها و اندام ها ارائه می دهد.

 پزشک به فرد می گوید که آیا باید قبل از آزمایش BMP ناشتا باشد و برای چه مدت.

 تست های BMP موارد زیر را بررسی می کنند:

 سطوح کلسیم اصلاح نشده: سطوح غیر طبیعی کلسیم می تواند نشان دهنده یک بیماری زمینه ای مربوط به کلیه ها یا استخوان ها، سرطان، سوء تغذیه یا سایر بیماری ها باشد.

 سطح گلوکز: بالاتر از سطح طبیعی گلوکز خون می تواند نشان دهنده دیابت باشد یا در معرض خطر ابتلا به دیابت باشد. برخی از افراد ممکن است قبل از آزمایش قند خون ناشتا باشند.

 الکترولیت ها: وجود سطوح غیر طبیعی الکترولیت می تواند نشان دهنده مشکل کم آبی بدن، کلیه ها یا سایر شرایط زمینه ای باشد.

 چرا برخی آزمایشات نیاز به ناشتا بودن دارند؟

 آنچه که یک فرد می خورد بر سطح اجزای خاصی در خون او تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، سطح قند خون فرد، به ویژه سطح گلوکز، پس از خوردن غذا به طور موقت افزایش می یابد.

 سایر آزمایشات نیز نیاز به ناشتا بودن دارند، مانند پانل چربی ناشتا. یک نفر باید بررسی کند با پزشک خود که آیا آنها باید قبل از آزمایش ناشتا باشند یا خیر.

 

 نتایج چقدر طول می کشد؟

 زمان نتیجه ممکن است بر اساس نوع آزمایشی که فرد انجام داده است متفاوت باشد. برای برخی از آزمایشات، زمان انتظار چند دقیقه است. برای تست های دیگر، زمان انتظار چند روز یا بیشتر است.

نحوه انجام تست:

 اغلب، یک نمونه گیر یک نوار لاستیکی در اطراف بازو می‌بندد تا رگ‌های بازو را واضح‌تر ببیند و قبل از وارد کردن سوزن، آن ناحیه را با یک سواب الکل تمیز می‌کند.

 زمانی که سوزن وارد رگ می شود، فرد ممکن است احساس نیشگون گرفتن کند که فقط یک یا دو ثانیه طول می کشد.

 ممکن است فرد به دنبال خونگیری احساس ضعف کند. باید تا زمانی که این احساس از بین برود، بنشیند.

 

 آیا خطراتی وجود دارد؟

 پزشکان معمولاً آزمایش خون را ایمن با حداقل خطر عفونت در محل زخم می دانند.

 هرکسی که در محل تزریق علائم عفونت مانند التهاب، تورم، قرمزی و تب را تجربه می کند، باید با پزشک خود تماس بگیرد. افرادی که از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنند، یا کسانی که بیماری های زمینه ای دیگری دارند که باعث خونریزی بیش از حد می شود، بیشتر احتمال دارد این را تجربه کنند.

 افراد می توانند هر گونه نگرانی بالقوه در مورد عوارض جانبی را قبل از انجام آزمایش خون با پزشک خود در میان بگذارند.

 خلاصه

پزشک اغلب آزمایش خون را به عنوان بخشی از یک آزمایش فیزیکی توصیه می کند یا اگر مشکوک باشد که یک فرد ممکن است یک بیماری زمینه ای داشته باشد.

 آزمایش خون باحداقل خطر یا بدون خطر انجام می شود. یک فرد باید با پزشک خود در مورد اینکه آیا باید قبل از آزمایش خود ناشتا باشد و اینکه چه زمانی می تواند انتظار دریافت نتایج را داشته باشد، صحبت کند.

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی