یکشنبه, 12 آبان 1398 12:23

آزمایشگاه در ایام تعطیل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آزمایشگاه بیمارستان رسالتآزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) واقع در ضلع شمال شرقی پل سید خندان، با ارائه ی خدمات در ایام تعطیل رسمی و روزهای جمعه به صورت شبانه روزی با بالاترین کیفیت و دقت آماده ارائه خدمت می باشد.

از بدو ورود شما مراجعین محترم نشان داده است که سطح رضایت شما مراجعه کنندگان محترم در صدر اهداف این آزمایشگاه قراردارد و رسیدگی به بهترین نحو به آزمایشات و امور آزمایشگاهی شما مراجعین محترم از مهمترین وظایف این مرکز می باشد.در همین راستا آزمایشگاه بیمارستان رسالت بصورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل(تعطیلات رسمی تقویمی و تعطیلا آخر هفته) آماده ارائه خدمات به شما مراجعین عزیز با تمام امکانات می باشد.

همچنین در ایام تعطیل و روزهای جمعه تمامی خدمات اعم از نمونه گیری در منزل، پذیرش به صورت شبانه روزی، آماده نمودن آزمایشات اورژانس ، دریافت معرفی نامه بیمه و ...... به شما مراجعین عزیز ارائه می شود .آزمایشگاه بیمارستان رسالت با رعایت تمامی اصول و استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی به رضایت و وفاداری شما نشان تایید  می بالد و آماده پذیرایی و ارائه بهترین خدمات آزمایشگاهی به شما عزیزان می باشد.  

قابل ذکر است آزمایشگاه بیمارستان رسالت طرف قرارداد با همه بیمه های پایه و تکمیلی می باشد و شما  می توانید با آرامش از خدمات این مجموعه فضایی بالای 500 متر و کارکنان سه شیفت و تجهیزات به روز و دارای استاندارد های بالای کیفی استفاده نمایید.                 

 

 

آزمایشگاه در ایام تعطیل                                                                            

خواندن 3219 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 12 آبان 1398 12:23

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.