×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 556
یکشنبه, 25 شهریور 1397 09:57

آزمایشگاه با ارائه کلیه خدمات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آزمایشگاه با ارائه کلیه خدمات آزمایشگاه با ارائه کلیه خدمات

آزمایشگاه با ارائه کلیه خدمات

آزمایشگاه بیمارستان رسالت با داشتن تجهیزات کامل و پرسنلی متخصص، کلیه آزمایشات را به نحو مطلوب انجام میدهد .

خدمات این آزمایشگاه به شرح زیر میباشد :


آزمایشگاه بیمارستان رسالت با هدف ارایه خدمات آزمایشگاهی در تهران با تجهیزات پیشرفته و کلیه خدمات آزمایشگاهی و مورد تایید کلیه بیمه ها میباشد.
بخش هورمون آزمایشگاه بیمارستان رسالت کلیه هورمون ها که شامل هورمونهای روزمره و اختصاصی می باشد با استفاده از دو روش الایزا و رادیوایمونواسی با بکارگیری دستگاه Stat Fax و Genesis که هر دو از بزرگترین برند های سازنده دستگاه در جهان هستند مورد آزمایش و جوابدهی سریع قرار میگیرند. ذکر این مسئله حائز اهمیت است که در این بخش بررسی بیش از ۳۰ نوع هورمون فوق تخصصی انجام و در کوتاهترین زمان نسبی جوابدهی می شود.


بخش سرولوژی و ایمنولوژی : در این بخش با بکارگیری دستگاه اتوآنالایزر ایمنی و عفونی Chrus ساخت کشور ایتالیا که قادر به انجام حدوداً ۹۰ تست ایمنی شناسی و ۱۲۰ تست عفونی می باشد , کلیه آزمایشات مربوطه در حد دقت بیش از ۳/۹۹ % انجام و در طول روز جوابدهی میشود. دقت این دستگاه بحدی است که در مراکز آموزشی و علمی دارای کاربرد بررسی اپیدمیولوژیک است و آزمایشگاه کلینیک سعادت آباد جزء تعداد اندکی از آزمایشگاههای همکار در کشور می باشد موفق به بهره گیری از این دستگاه شده است.

 

خواندن 3989 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « سرطان کولورکتال اختلالات کروموزومی »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.