×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 556
جمعه, 09 شهریور 1397 12:00

آزمایشگاه پاتوبیولوژی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزمایشگاه پاتوبیولوژی

آزمایشگاه پاتوبیولوژی

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت  یکی از بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه‌های پزشکی کشور است که خدمات خود را از سال ۱۳57 در حوزه آزمایشگاه پزشکی بالینی و آسیب شناسی شامل بخش

های تضمین کیفیت ، نمونه گیری ، پذیرش ، جوابدهی ، بیوشیمی ، آماده سازی نمونه ، بیولوژی مولکولی ، هورمون شناسی ، انگل شناسی ، باکتریولوژی ، قارچ شناسی ، تجزیه ادرار، سرولوژی ،  پاتولوژی ، می باشد که در سطح گسترده‌ای به آحاد جامعه ارائه می ‌نماید .
مدیریت و مجموعه آزمایشگاه بیمارستان رسالت  ، علاوه بر رفع نیاز مراجعین و پزشکان محترم متعهد به تلاش برای جلب و افزایش رضایت هرچه بیشتر آنها با رعایت الزامات قانونی و بهبود اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الگوی بین المللی  بوده و به این منظور محورهای زیر جهت تعیین اهداف بهبود برای تحقق و استمرار این خط مشی سرلوحه فعالیتهای آزمایشگاه در نظر گرفته شده است.
در این راستا ، مدیریت آزمایشگاه مرکزی پاتوبیولوژی  بیمارستان رسالت با هدف افزایش میزان رضایت مشتریان و تعهد به بهبود مداوم اثربخشی فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت ، کلیه پرسنل آزمایشگاه را ملزم به رعایت موازین و الزامات تدوین شده در قالب سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه دانسته و امیدوار است با همکاری و مشارکت کلیه پرسنل ، حرکت در جهت دستیابی به اهداف عالی آزمایشگاه را تسریع بخشد.


  • ارتقاء رضایتمندی مشتریان
  • ارتقاء سطح آگاهی و انطباق صلاحیت کارکنان آزمایشگاه با نیازمندیهای آزمون و الزامات سیستم مدیریت کیفیت
  • بهره گیری صحیح و کامل از کلیه منابع موجود در جهت افزایش کارایی تجهیزات ، دقت و صحت نتایج آزمایش
  • تامین و بهبود زیرساخت های لازم در جهت افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاه

آزمایشگاه پاتوبیولوژی

مراجعین محترم، در صورت موفق نشدن به دریافت جواب از وب سایت، می توانید از سرویس دریافت جواب با ایمیل استفاده نمایید.
نتایج تستهای آزمایشگاهی اغلب نقش مهمی در تشخیص بیماری ها و یا اختلال در عملکرد سیستمهای مختلف بدن ایفا می کنند. اطمینان نسبت به نتایج آزمایش به این معنی است که نتایج در حقیقت نرمال یک نمونه مورد آزمایش، بعلل مختلف، غیر طبیعی و یا بالعکس نتایج غیر طبیعی تحت عنوان نرمال گزارش نشوند .

خواندن 4232 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 13 شهریور 1397 10:55

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.