×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 556
پنج شنبه, 08 شهریور 1397 12:00

بهترین آزمایشگاه تهران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بهترین آزمایشگاه تهران بهترین آزمایشگاه تهران

بهترین آزمایشگاه تهران

آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه های تکمیلی بوده و به صورت آزمایشگاه شبانه روزی و ایام تعطیل آماده ارائه خدمات می باشد.

مادامی که از مجهزترین آزمایشگاه صحبت می شود قطع یقین استفاده از دستگاه ها وموارد مصرفی در جهت انجام آزمایش می باشد که با توجه به مسائل و مشکلات حال حاضر ، فراهم نمودن این نوع دستگاه ها بسیار دشوار بوده و تا حدی غیرممکن. با این حال آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) در کنار امکانات به کار گرفته شده به بهترین وجه خود ،استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته چون کمی لومینسانس را در جهت ارائه خدمات بهتر آزمایشگاهی مجهز نموده و همچنین بدین سبب موفق به کسب تاییدیه ی بین المللی و عضویت در موسسات بین المللی (FDA) شده است.
در کشور هایی چون آمریکا ، ژاپن و کشور های اروپایی چون آلمان ، فرانسه و ... از دستگاه های کمی لومینسانس استفاده کرده در صورتی که به علت گرانی و و جود الزامی متخصص در کار با دستگاه هنوز در ایران این روش رایج نشده و آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) جزء معدود آزمایشگاه های ایران است که مجهز به این دستگاه پیشرفته می باشد . لذا دلایل عمده برتری این دستگاه نسبت به دستگاه های معمولی که سبب شده در کشور های پیشرفته چون آمریکا استفاده شود شامل:


1)پایداری تست های کمی لومینسانس بسیار بالا است.


2)زمان انجام تست های کمی لومینسانس بسیار پایین تر از روش های قدیمی و معمولی بوده این در حالی است که مراجعه کننده علاوه بر اطمینان از نتیجه آزمایش، در مدت زمان فوق العاده کمتر میتواند دسترسی به جواب آزمایش داشته باشد.


3)حساسیت روش کمی لومینسانس بسیار بالا است و به دلیل ماهیت شمارش فوتون های پرتاب شده می تواند به هر کدام محدوده های جوابدهی دسترسی داشته باشد. به عبارت دیگر رنج دینامیکی خطی کمی لومینسانس در این دستگاه 10 به توان 6 می باشد.


4)از دیگر مزیت های این روش نداشتن لامپ ( منبع نور خارجی) و فیلتر است که به جای این منبع نور ، از فوتون های پرتاب شده طی واکنش های شیمیایی استفاده می کند. این دستگاه دارای قطعه ایی است به نام PMT( Photo Multiplier ) که می تواند این فوتون های ضعیف را اندازه گیری کند، بنابرین می توان به این نتیجه رسید که دستگاه کمی لومینسانس دستگاهی بسیار حساس و دقیقی می باشد که می تواند چنین فوتون هایی را اندازه گیری کند.


تمام موارد ذکر شده به علاوه مزیت های بیشمار دیگر سبب رضایت مراجعین و پزشکان متخصص شده است آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) سلامتی مراجعین را خواستار است و در راستای این موضوع تمام محدودیت ها را به حداقل رسانده و امکانات آزمایشگاه چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ محیطی بنا به استاندارد های جهانی تعبیه کرده است .این آزمایشگاه بنا به سابقه ی بیش از 40 سال، انجام تمامی آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی و پاتولوژی ، استفاده از بهترین و مجهزترین دستگاه ها و کیت های به روز جهان ، بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با تمامی بیمه های تکمیلی و سایر خدمات ، اطمینان دارد که اعتماد شما را تأمین خواهد نمود.

 

خواندن 4751 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 13 شهریور 1397 10:58

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.