آزمایش اعتیاد مرفین در شرق تهران|آزمایش شبانه روزی

آزمایش اعتیاد مرفین در شرق تهران، و شمال تهران :مرفین(Morphine) به عنوان پر مصرف ترین مخدردرایران شناخته می شود . این مخدر جزء دسته اپیوئید طبیعی یا همان ماده افیونی که اثر مسکن دارد قرار می گیرد که با تاثیر بر روی دستگاه عصبی مرکزی سبب سرخوشی ، کاهش در درد ، کاهش در اضطراب شده و همین امر یکی از دلایل اصلی سوء مصرف این مخدر می شود . تیم آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران این مطلب را در جهت آگاهی اجتماعی نسبت به این مخدر اعتیاد آور تولید کرده است . این ماده مخدر و اعتیاد آور در تریاک ، سوخته تریاک ،هروئین وجود داشته و استفاده از این مواد اعتیاد آور خواب آلودگی ، تسکین درد ، آرام بخشی ، حالت تهوع ، استفراغ ، انقباض عضلات روده ها  را به همراه خواهد داشت.

آزمایش اعتیاد مرفین در شرق تهران و شمال تهران

تریاک و مشتقات آن عموما به صورت کشیدنی ، استنشاقی ، خوراکی ، تزریقی مصرف شده و شخص مصرف کننده علائمی مانند : تغییر درک از خود و محیط، خارش غیر عادی در بدن، چرت زدن، خیره شدن، صبر غیر عادی و تغییر در حالات روحی  (بیخیالی) را تجربه می کند وشدت آشکار شدن علائم بعد از مصرف بسته به مدت زمان و دوزی که این مخدر مصرف شده است علائمی مانند : ناتوانی در خوابیدن، لرز، بدن درد و استخوان درد، تعریق زیاد، اسهال، تهوع و استفراغ، افزایش ضربان قلب، بی حوصلگی و در مواقعی خشم و عصبانیت یا بی قراری، فشار خون بالا و غیره را در پی خواهد داشت.

آزمایش مورفین عموما از طریق ادرار گرفته می شود و تا 72 ساعت بعد از آخرین مصرف قابل شناسایی می باشد .

این مرکز همواره به صورت شبانه روزی در تمامی سال از جمله روز های تعطیل رسمی آماده پذیرش و آزمایش در محیط آزمایشگاه بوده و همچنین در صورتی که متقاضی تمایل به انجام آزمایش در منزل را داشته باشد می تواند درخواست خود را از طریق <لینک نمونه گیری در منزل> و یا از طریق <تماس با واتس آپ> و یا تماس با آزمایشگاه درخواست خود را با ما در میان بگذارد .

 

آزمایش اعتیاد شیشه|آزمایش اعتیاد مرفین| آزمايش اعتياد|آزمایشگاه تشخیص اعتیاد|آزمایشگاه تست شیشه|آزمایشگاه تشخیص مرفین | آزمایش شیشه|آزمایش اعتیاد ماریجوانا در شرق و شمال تهران

 

 

 

 

 

 

 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی