آزمایشگاه تست شیشه|آزمایش اعتیاد شیشه در آزمایشگاه

آزمایشگاه تست شیشه و یا آزمایش اعتیاد شیشه در شرق و شمال تهران ، مت آمفتامین که با نام شیشه crystal) (، آیس (Ice)  نیز شناخته می شود یک ماده روان گردان بسیار خطرناک است که با تاثیر مستقیم بر روی سیستم عصبی مرکزی فرد مصرف کننده باعث بروز تمرکز غیر عادی  و احساس سرخوشی و انرژی کاذب در فرد می شود.

آزمایش اعتیاد شیشه در آزمایشگاه

از آنجایی که تمامی قشر ها در خطر مصرف این ماده روان گردان و نابود کننده قرار دارند تیم آزمایشگاه بیمارستان رسالت در راستای آگاهی بیشتر نسبت به خطرات ناشی این مطلب را تهیه کرده است . مت آمفتامین (Methamphetamine) یا شیشه به دلیل کمک به کاهش زیاد وزن و ایجاد اعتماد به نفس کاذب در بین اشخاص مصرف کننده محبوبیت پیدا کرده و به علت خاصیت بسیار اعتیاد آور آن شخص مصرف کننده را به دام می اندازد . از جمله علائم بعد از مصرف این مخدر می توان به بی خوابی و کم اشتهایی نیز اشاره کرد که مصرف آن در دوز های بالا می تواند سبب بروز روان پریشی ، توهم ، تشنج ، خون ریزی مغزی نیز اشاره کرد و مصرف طولانی مدت این مخدر می تواند زندگی اجتماعی فرد را تحت تاثیر مستقیم قرار داده و مشکلات روحی و روانی بسیار سنگینی مانند حالت های تهاجمی و توهمات بسیار سنگین در بینایی ، شنوایی و شنیداری را به همراه داشته باشد حتی بعد از اتمام تاثیرات این ماده به دلیل تاثیر مستقیمی که بر روی سیستم عصبی فرد مصرف کننده گذاشته می تواند علائم افسردگی و بدخلقی را به همراه داشته باشد .

از جمله اثرات جانبی دیگر این ماده مخدر که می تواند به صورت کشیدنی ، داخل بینی و خوراکی مصرف شود عفونت های دهانی و پوستی ، احساس کرم زدگی در مغز و بدن (جزء رایج ترین توهمات این مخدر) و آسیب های ناشی به بدن به دلیل بروز این توهم در فرد ، پارگی رگ ها ، سکته مغزی ، اضطراب و بدبینی  نام برد .

آزمایش ادرار یکی از آزمایش های مورد اعتماد در تشخیص مصرف شیشه به حساب می آید که تا 72 ساعت

بعد از مصرف قابلیت تشخیص مت آمفتامین و آمفتامین را در نیز دارد و البته لازم به ذکر است که به علت نا پایداری این مخدر در بدن بهتر است که آزمایش تا 48 ساعت بعد از مصرف انجام شود همچنین در افراد مصرف کننده حرفه ای نیز می تواند تا یک هفته بعد از آخرین مصرف نیز شناسایی شود .

آزمایشگاه بیمارستان رسالت به صورت شبانه روزی در تمامی روز های سال حتی روز های تعطیل رسمی آماده انجام تمامی آزمایشات در محیط آزمایشگاه و همچنین درخواست نمونه گیری در محل از طریق (( ورود به بخش نمونه گیری در منزل ))  امکان پذیر می باشد .

 

مطالب مرتبط :

آزمایش شیشه  | آزمايش اعتياد

آزمایش اعتیاد ماریجوانا در شرق و شمال تهران | آزمایش اعتیاد مرفین در شرق تهران

 


چاپ   ایمیل