آزمايش در منزل تهران|تست كرونا در منزل تهران

با توجه به اينكه شهر تهران كه نه تنها پايتخت ميهنمان به حساب مي آيد بلكه از آن به عنوان دومين كلانشهر پر جمعيت خاورميانه نام برده مي شود با شاخص جمعيتي برابر با هشت ميليون و ششصد و نود و سه هزار و هفتصد و شش نفر و با وجود ازدحام نژاد هاي متعدد ايراني در اين كلانشهر و در نتيجه تفاوت هاي ژنتيكي موجود در سطح بالا و خطر بيشتر رخ دادن جهش هاي ناشناخته ويروس با خطر بيشتر پخش ويروس و همچنين طبق درخواست هاي بسياري از هموطنانمان در تهران براي آزمايش در منزلشان و يا محيط مورد نظرشان در تهران و حومه ، آزمايشگاه ما تمامي نمونه گيرهاي با تجربه خود را با آموزش پروتوكول هاي مورد نياز و ضروري آماده به خدمت كرده و در راستاي انجام كليه آزمايشات در خانه و شركت هاو سازمان ها و كارخانه ها و كارگاه ها و غيره آمادگي خود را از زمان شروع اين اپيدمي اعلام داشته .
آزمايش در منزل تهران|تست كرونا در منزل تهراناز طرفي ديگر با تحقيقاتي كه در سطح جهان انجام شده كه بر اساس تجربه هاي بدست آمده از شروع شيوع اين اپيدمي است به ما نشان مي دهد كه اكثريت موارد ابتلا از طريق تماس و ارتباط مستقيم با بيمار بوده و وجود ناقلان خاموش كه همان مبتلايان بدون علائم ويروس covid -19 است كه كار را براي كنترل شيوع اين ويروس بسيار سخت كرده و علاوه بر انجام واكسيناسيون سراسري در صورت وجود واكسن ، بهترين روش شكست زنجيره انتقال اين بيماري را تكرار آزمايشات كرونا و اعمال قرنطينه فرد درگير شده به كرونا اعلام شده است .
اشاره ها و توصيه هاي بهداشت جهاني درباره حفظ پروتوكول ها از طريق رعايت برخي از اقدامات احتياطي ساده كه از مهم ترين آنها مي توان به استفاده از ماسك و حفظ فاصله اجتماعي يا فاصله فيزيكي و خودداري از حضور در مراكز پر جمعيت با ازدحام بالا نام برد ، به ما نشان مي دهد كه در شرايط كنوني بهترين و ايمن ترين روش انجام تست كرونا و ديگر تست ها در محل سكونت و محل كار است .
به اشخاصي كه داراي بيماريهاي زمينه اي از جمله ديابت ، بيماران قلبي و  غيره و يا بيماريهاي خاص هستند براي احتياط هرچه بيشتر به علت وجود خطر جاني بالاتر در صورت ابتلاي اين عزيزان به كرونا پيشنهاد مي شود در حد امكان از رجوع به آزمايشگاه و مراكزي كه در خطر و تيررس بيشتر ويروس هستند اجتناب كرده و دوري كنند و ترجيحا آزمايشات كورد نظر خود را در خانه و محل سكونتشان  انجام داده و از طريق درخواست آزمايش در منزل امور آزمايشي ضروريشان را انجام دهند .
اين آزمايشگاه همواره به صورت تمام وقت و شبانه روزي بوده تا اشخاصي كه قصد انجام امور تستها و آزمايشات خود را در محيط آزمايشگاه را دارند و از طرفي تمايل به انجام امور خود در ساعت هايي كه تراكم جمعيت مراجعين حضوري كمتر است را دارند ب سادگي در هر ساعتي از شبانه روزي كه در نظر دارند انجام دهند .

تست كرونا در منزل تهران

لازم به ذكر است كه آزمايشگاه ما با سابقه اي درخشان در دقت تشخيص تست ها و پاسخگويي جزء بهترين ها به حساب مي آيد و ما همواره در تلاش هستيم تا با ارتقاء سطح خود كيفيت بهتر و قابل قبولي را در سطح جهاني به هموطنانمان ارائه كنيم .
با در نظر گرفتن وجود تمامي كمبود ها به علت تحريم ها و شرايط سخت وجود اين اپيدمي كه موجب خستگي بيش از حد كادر درمان و عوامل رسيدگي به اين بيماري شده است، ما تمامي تمركز و كوشش و توان خود را به كار گرفته ايم تا بتوانيم با بالاترين سطح ممكن به تمامي درخواست ها با بالاترين دقت و همچنين قيمت هاي مصوب وزارت بهداشت خدمت تمامي همشهريان در شهر تهران و حومه رسيدگي و پاسخ گويي لازم را انجام دهيم . لازم به ذكر است كه تمامي آزمايشات خون و آزمايشات كرونا از جمله pcr حلق و بيني و آي جي جي و آي جي ام در تمامي ساعت هاي شبانه روز و تمامي روزهاي سال از جمله روزهاي تعطيل در محيط اين آزمايشگاه انجام پذير بوده و متقاضيان انجام آزمايش در منزل تهران مي توانند از طريق ثبت درخواست نمونه گيري در منزل سايت ما و يا تماس با تلفن هاي اعلام شده كه در همان سايت آزمايشگاه قابل رويت هستند درخواست و هماهنگي هاي مورد نيازشان را با ما در ميان بگذارند كه در اين صورت ما در سريع ترين زمان ممكن از آنان نمونه گيري كرده كه با دقيق ترين جواب كيفي اين آزمايش همراه است . شايان به ذكر است كه انجام آزمايشات به بهترين نحو در آزمايشگاه و يا در محل و جواب آزمايش با حساسيت بسيار بالا از جهت دقت جواب تستها تخصص ماست .

 

مطالب مرتبط :

آزمایش تیروئید در منزل | آزمایش هپاتیت در منزل

آزمایش خون در منزل | آزمایشگاه شرق تهران

آزمایش در منزل

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی