آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه 15 خرداد

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه 15 خرداد

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت (رویال تهران) با 40 سال سابقه فعالیت به صورت شبانه روزی ،ایام تعطیل و روز های جمعه  و با بکار بردن مجهز ترین و بروز ترین تجهیزات، بزرگترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه 15 خرداد می باشد.                                                                                   
آزمایشگته بیمارستان رسالت با قابلیت دسترسی به سیستم آنلاین صدور معرفی نامه برای مراجعین علاوه بر رفاه حال بیمه شدگان محترم  در زمان و هزینه صرفه جویی می نماید و بیمه شدگان محترم تنها با همراه داشتن کارت 15 خرداد و دستور پزشک می توانند آزمایشات خود را انجام دهند.                                
این آزمایشگاه به تایید کارشناسی بیمه 15 خرداد از بهترین و تجهیزات برای آزمایشات استفاده می کند و تا به امروز از بالاترین سطح رضایت مراجعه کنندگان بیمه 15 خرداد برخوردار بوده .                                        
آزمایشگاه بیمارستان رسالت با حفظ امنیت و آرامش مراجعین و استفاده از حرفه ای ترین تیم کارشناسی آزمایشگاهی تمامی آزمایشات تخصصی ، فوق تخصصی و پاتولوژی و غربالگری ها  انجام می دهد. و برای راحتی مراجعین ،نمونه گیر خانم و آقا و نمونه گیر کودک در نظر گرفته شده است.                                          
کیفیت و دقت آزمایشات در آزمایشگاه بیمارستان رسالت علاوه بر استفاده از تجهیزات پیشرفته و عملکرد تیم حرفه ای آزمایشگاه بیمارستان رسالت ، قطعا از اعتماد و وفاداری شما مراجعین عزیز به آزمایشگاه بیمارستان رسالت می باشد.                                                                                                              
همواره از اعتماد شما به آزمایشگاه بیمارستان رسالت نیز سپاسگزاریم.


چاپ   ایمیل