آزمايشگاه بيمه كوثر در تهران|قرارداد با بیمه ها

آزمايشگاه بيمه كوثر در تهران، آزمايشگاه پاتوبيولوژي بيمارستان رسالت تهران واقع در جنب پل سید خندان و با فضایی بالغ بر 500 مترمربع و تجهیزات آزمایشگاهی به روز و کارکنان و متخصصین مجرب و با دارا بودن خدمات شبانه روزي كه شامل نمونه گيري و جواب دهي و پاسخ گويي نيز مي باشد در تمامي روز هاي سال حتي در روز هاي تعطيل آماده خدمت رساني براي متقاضياني كه قصد انجام آزمايشات خود را با استفاده از بيمه كوثر دارند مي باشد .

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه کوثر

مدارك مورد نياز مراجعه كنندگان گرامي حين پذيرش : شما با به همراه داشتن دفترچه بيمه خود كه داراي نسخه و مهر دكتر  مي باشد مي توانيد به راحتي امور آزمايشاتي خود را در هر ساعتي از شبانه روز در اين مركز انجام دهيد .

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه کوثر


آزمايشاتي كه شامل بيمه كوثر مي شود :


با توجه به تعداد بالاي نوع  آزمايشاتي كه در اين آزمايشگاه انجام مي شود و با اشاره به اينكه تمامي امور ثبت آزمايشات در هنگام پذيرش به صورت سيستمي است و به صورت معمول شركت هاي بيمه با سيستم نرم افزار  پذيرش آزمايشگاه ها تخفيفات در نظر گرفته  خود را  در ميان گذاشته  و در نتيجه ثبت مي نمايد  ، تنها بعد از پذيرش شما امكان مشاهده تخفيفات اعمال شده بيمه مي باشد .

اين آزمايشگاه تحت قرار داد بيمه كوثر بوده و تمامي امور آزمايشاتي مربوط به اين بيمه را دارا مي باشد . لازم به ذكر است كه ما با به كارگيري بهترين و استاندارد ترين دستگاه هاي موجود و همچنين استفاده از كيت هاي آزمايشاتي با بالاترين كيفيت جزء تخصصي ترين و دقيق ترين  آزمايشگاه هاي تحت قرار داد بيمه كوثر هستيم و همواره در تلاش هستيم تا با دقت بسيار بالا چه در امر نمونه گيري و چه در جواب آزمايش بهترين خدمات ممكن را در اختيار مراجعه كنندگان محترم قرار بدهيم .

 

آزمایش های آزمایشگاهی چیست؟

آزمایش آزمایشگاهی روشی است که شامل آزمایش نمونه‌ای از ادرار، خون یا مواد دیگر از بدن است. این آزمایش ها به متخصصان پزشکی اجازه می دهد تا تشخیص، برنامه درمانی و موارد دیگر را ایجاد کنند.

 

هدف از آزمایش آزمایشگاهی چیست؟

اساساً، آزمایش‌های آزمایشگاهی توسط متخصصان پزشکی برای کمک به تشخیص، نظارت، غربالگری یا تحقیق در مورد وضعیت بیمار استفاده می‌شود. برای به دست آوردن این اطلاعات، پزشکان آزمایش هایی را برای نمونه خون، ادرار یا سایر مواد بدن تجویز می کنند.

 

چه مدت طول می کشد تا یک آزمایش آزمایشگاهی انجام شود؟

اکثر آزمایشات آزمایشگاهی را می توان در عرض چند دقیقه انجام داد. معمولاً فقط چند دقیقه طول می کشد تا نمونه ها نیز جمع آوری شوند. علاوه بر این، بسیاری از نتایج در بیمارستان را می توان در عرض سه تا شش ساعت به دست آورد. با این حال، اگر آزمایش‌ها در سایر مراکز انجام شده باشد، دریافت نتایج ممکن است چند روز طول بکشد.

 

چه کسی می تواند آزمایش آزمایشگاهی را انجام دهد؟

آزمایش‌های آزمایشگاهی اغلب توسط متخصصان مختلف مراقبت‌های بهداشتی، از جمله پاتولوژیست‌ها، تکنسین‌های آزمایشگاهی بالینی، و تکنسین‌ها یا سایر کارکنان پزشکی انجام می‌شود. علاوه بر این، برخی از دستیاران پزشکی ممکن است آزمایش‌های آزمایشگاهی را نیز انجام دهند.

رایج ترین آزمایش ها عبارتند از: آزمایش ادرار، شمارش سلول های خونی، هموگلوبین، درصد گلبول های قرمز و سطح گلوکز خون. یک دستیار پزشکی همچنین ممکن است آزمایشی برای بارداری یا گلودرد استرپتوکوکی انجام دهد. آزمایشاتی مانند آزمايش HPV، آزمايش خون كبد ، آزمايش اعتياد ، آزمایش دیابت و قند خون ، تست بارداری ، آزمایش زگیل تناسلی و.... آزمایشگاه بیمارستان رسالت انجالم می شد جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس بگیرید.

 a/آزمايشگاه بيمه كوثر در تهران

آماده سازی تست آزمایشگاهی

در حالی که اکثر تست ها به آمادگی زیادی نیاز ندارند، دستورالعمل هایی وجود دارد که باید رعایت شوند. اینها شامل بازبینی توضیحات تست مناسب، مانند نوع نمونه مشخص شده، حجم، روش، مواد جمع آوری، آماده سازی بیمار، و دستورالعمل های ذخیره سازی است.

همچنین ضروری است که بیمار را به درستی آماده کنید. در برخی موارد، ممکن است لازم باشد قبل از انجام آزمایش، ناشتا باشند یا رژیم غذایی خاصی را رعایت کنند. برخی محدودیت های دارویی نیز ممکن است برای آزمایش های خاص مورد نیاز باشد.

 

آزمایش خون آزمایشگاهی چیست و چه آزمایشاتی دارد؟

آزمایش خون آزمایشگاهی نوعی آزمایش پزشکی است که معمولاً به منظور تشخیص یا نظارت بر طیف گسترده ای از شرایط پزشکی انجام می شود. آزمایش‌های خاصی که تجویز می‌شوند به علائم و سابقه پزشکی فرد بستگی دارد، اما به طور کلی می‌توان آنها را به سه دسته اصلی تقسیم کرد: آزمایش‌های شمارش خون، آزمایش‌های شیمی و آزمایش‌های انعقادی خاص. آزمایش شمارش خون تعداد و انواع سلول‌های خون را ارزیابی می‌کند، در حالی که آزمایش‌های شیمی سطح مواد شیمیایی و آنزیم‌های مختلف را اندازه‌گیری می‌کنند. برای ارزیابی زمان لخته شدن خون از آزمایش های انعقادی ویژه استفاده می شود. در بیشتر موارد، آزمایش خون آزمایشگاهی نسبتاً سریع و بدون درد است و می تواند اطلاعات حیاتی در مورد سلامت فرد ارائه دهد.

 

چگونه باید برای نوبت آزمایش خون آزمایشگاهی آماده شوید؟

ناشتا بودن حداقل 12 ساعت قبل از آزمایش خون ضروری است. یعنی در این مدت به غیر از آب چیزی نخورید و ننوشید. همچنین باید از فعالیت بدنی شدید خودداری کنید، زیرا این کار می تواند ضربان قلب شما را افزایش داده و بر نتایج آزمایش تأثیر بگذارد. اگر دارویی مصرف می کنید، لطفاً از قبل به پزشک خود اطلاع دهید، زیرا برخی از داروها می توانند با نتایج آزمایش تداخل داشته باشند. لطفاً فهرستی از آلرژی‌های خود و همچنین بیماری‌ها یا شرایط فعلی را به همراه داشته باشید. در نهایت، مطمئن شوید که برای قرار خود به موقع حاضر شوید، زیرا ممکن است افرادی که دیرتر می‌آیند امکان پذیرش نداشته باشند. با پیروی از این دستورالعمل های ساده، می توانید مطمئن شوید که آزمایش خون آزمایشگاهی شما دقیق است

 

در طول قرار آزمایش خون آزمایشگاهی چه اتفاقی می‌افتد و نتایج معمولاً پس از آن چگونه است؟

هنگامی که برای آزمایش خون مراجعه می کنید، یک متخصص سلامت خون شما را می گیرد و آن را برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه می فرستد. نتایج آزمایش خون شما معمولاً ظرف چند روز برمی گردد. پزشک شما نتایج آزمایش خون شما را تفسیر می کند و مشخص می کند که آیا آنها طبیعی هستند یا خیر. اگر نتایج آزمایش خون شما غیرطبیعی باشد، ممکن است پزشک آزمایش های بیشتری را برای تعیین علت ناهنجاری تجویز کند. با این حال، در بیشتر موارد، نتایج آزمایش خون خوش خیم است و نیازی به مداخله پزشکی بیشتر ندارد. آزمایش خون بخشی از مراقبت های بهداشتی بسیاری از افراد است و می تواند اطلاعات ارزشمندی در مورد سلامتی شما ارائه دهد. برای انجام انواع آزمایشات می توانید به آزمایشگاه بیمارستان رسالت که یک آزمایشگاه طرف قرار داد با بیمه کوثر است تماس بگیرید و اگر شما هم از خدمات بیمه کوثر استفاده می کنید می توانید به این بیمارستان مراجعه کنید.

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی