آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک پارسیان

آزمایشگاه بیمه بانک پارسیان، قابل توجه کارمندان بانک پارسیان که تحت پوشش بیمه بانک پارسیان می باشند است که آزمایشگاه بیمارستان رسالت به صورت قانونی طرف قرار داد بیمه بانک پارسیان بوده و به صورت شبانه روزی و تمام وقت در امر خدمت رسانی حتی در روز های تعطیل رسمی فعالیت می کند . مراجعین محترم تحت پوشش بیمه بانک پارسیان به خاطر داشته باشند که به همراه داشتن نسخه مهر و امضا شده دکتر و همچنین مدارک شناسایی اجباری می باشد .

آزمایشگاه بیمه بانک پارسیان بصورت شبانه روزی

این مرکز به عنوان یکی از پیشرفته ترین و دقیق ترین مراکز آزمایشگاهی بیمه بانک پارسیان شناخته می شود و با به کارگیری مجهزترین دستگاه های موجود در کشور و همچنین پرسنلی با تجربه همواره در تمامی ایام سال آماده خدمت رسانی به مراجعین تحت پوشش بانک پارسیان می باشد ، از آنجایی که به طور معمول مراجعین قبل از انجام آزمایش درباره تعرفه ها و قیمت آزمایشات می پرسند لازم دانستیم در جهت اطلاع رسانی بیشتر به شما مراجعین گرامی توضیحی را ارائه دهیم ، از آنجایی که قیمت آزمایشات تحت پوشش اعلام شده بیمه بانک پارسیان از طریق نرم افزار و به صورت سیستمی می باشد و بالا بودن تعداد و نوع آزمایشات و تست هایی که در این مرکز انجام می پذیرد امکان رویت قیمت آزمایشات تنها بعد از انجام عملیات پذیرش و ثبت آزمایشت در سیستم نرم افزاری امکان پذیر بوده و لازم به ذکر است که تمامی قیمت آزمایشات طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت می باشد .

در صورتی که تمایل به انجام آزمایشات را در منزل و یا محل خود را از طریق استفاده از بیمه بانک پارسیان را دارید می توانید با مراجعه به قسمت نمونه گیری در منزل سایت آزمایشگاه و یا تماس با تلفن آزمایشگاه و یا پیام از طریق سامانه واتس آپ موجود در سایت درخواست خود را با ما در میان گذاشته تا در سریعترین زمان ممکن هماهنگی ها با شما جهت انجام تست در منزل و یا محل انجام شود .

تیم آزمایشگاه بیمارستان رسالت با به کارگیری تلاش بی وقفه و دلسوزانه و دقت بسیار بالا به شما اطمینان تجربه ای مملو از آسودگی خاطر را به شما نوید می دهد .

 

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین ومجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه پارسیان

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت ( رویال تهران) بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه پارسیان است و بدون نیاز به معرفی نامه به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل ارائه خدمات می نماید. آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) با دسترسی به سایت و صدور معرفی نامه برای مراجعین علاوه بر رفاه حال بیمه شدگان محترم بیمه پارسیان صرفه جوی در زمان و هزینه های مراجعین می نماید .

از جمله خدمات دیگر آزمایشگاه :


1. پذیرش به صورت شبانه روزی و ایام تعطیل
2. سیستم نوبت دهی آنلاین از طریق وب سایت آزمایشگاه
3. امکان دریافت نتایج کلیه آزمایشات از طریق وب سایت آزمایشگاه و حضوری به صورت رایگان و یا از طریق ارسال پیک به هر نقطه تهران با پرداخت سه هزار تومان
4. نمونه گیری از سالمندان و بیماران بستری در منزل
5. مجهز به تجهیزات پیشرفته با تاییدهای بین المللی (FDA)
6. مجهز به کلیه بخش های تخصصی- فوق تخصصی و پاتولوژی
7. مجهز به بخش های مولکولی مورد تایید شورای بیمه ها
8. عضویت در موسسات بین المللی کنترل کیفی ( RIQAS انگلیس، Prevecall اسپانیا)
9. انجام آزمایشات غربالگری مادران ( ناهنجاری های جنین)
10. انجام آزمایشات غربالگری نوزادان ( ناهنجاری های بدو تولد)
11. پیش بینی احتمال وقوع سکته قلبی در ده سال آینده با آزمایش CD Risk Factors

 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی