آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ها

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ها


آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت (رویال تهران) طرف قرارداد با بیمه بانک ها می باشد و این آزمایشگاه علاوه بر این که پیشرفته ترین آزمایشگاه های طرف قرارداد با بیمه های تکمیلی و بیمه بانک ها می باشد  بلکه ارائه خدمات خود را در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل و روز های جمعه به مراجعین محترم دارد. شما عزیزان و مراجعین محترم در هر زمان از شبانه روز و ایام تعطیل می توانید از خدمات آزمایشگاه بیمارستان رسالت بهره مند شود.
بیمه شدگان محترم بانک ها در هر ساعات شبانه روز می توانند با ارائه دفترچه اصلی درمانی بانک ها به آزمایشگاه مراجعه نمایند و از بهترین خدمات آزمایشگاهی بهره ببرند. همچنین بیمه شدگان می تواندد از خدمات نمونه گیری در محل کار و یا منزل استفاده کنند و ارائه جواب آزمایش از طریق سایت و یا مراجعه حضوری  و یا از طریق پیک امکان پذیر می باشد. کیفیت و دقت بالای نتیجه آزمایشات نشات گرفته از بهترین و بروزترین تجهیزات آزمایشگاهی که در آزمایشگاه بیمارستان رسالت استفاده می شود کیفیت و دقت بالا و استفاده از تیم حرفه از تعهدات اخلاقی آزمایشگاه می باشد و به همین دلیل است که آزمایشگاه بیمارستان رسالت ( رویال تهران) تا کنون از بالاترین درصد رضایت مراجعه کنندگان برخوردار می باشد. ضمنا این آزمایشگاه از پرسنل متخصص و کاردان برخوردار می باشد
آزمایشگاه بیمارستان رسالت در جهت  ارائه خدمات به بهترین نحو همیشه در حال تلاش می باشد و به همین علت است که وفاداری و اعتماد شما مراجعین عزیز را در سابقه درخشان خود دارد.


از اعتماد شما به آزمایشگاه بیمارستان رسالت نیز سپاسگزاریم.

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی