آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملی

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه بانک ملی


آزمایشگاه بیمارستان رسالت با بیش از 40 سال سابقه کاری طی قرارداد با بیمه های مختلف از جمله بیمه بانک ملی آماده ارائه خدمات در شان کارکنان محترم بانک ملی ایران می باشد.. قابل ذکر است کارکنان محترم بانک ملی با حضور در آزمایشگاه بیمارستان رسالت بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای و بصورت کاملا رایگان( بدون فرانشیز ) می توانند از هرگونه خدمات ارائه شده و آزمایشات مد نظر پزشک معالج خود در این آزمایشگاه بهره مند شوند.امید است با این قراداد مابین طرفین توانسته باشیم ارائه دهنده خدمات مناسب به کارکنان محترم بانک ملی کشور باشیم.

این آزمایشگاه از پیشرفته ترن تجهیزات و دستگاه های روز دنیا با بالاترین استانداردهای ممکن و از پرسنل بسیار مجرب ، متخصص و آموزش دیده بهره مند می باشد.دسترسی بسیار مناسب و امکانات داخلی آزمایشگاه و فضای حدود 500 متری این آزمایشگاه را از بارزترین آزمایشگاهای کشور نموده است.

قابل ذکر است این آزمایشگاه دارای فضای مناسب برای پارک خودرو می باشد و ارائه کلیه خدمات در آن بصورت شبانه روزی (آزمایشگاه شبانه روزی) و فعال در ایام تعطیل (آزمایشگاه ایام تعطیل) می باشد.

 

 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی