آزمایشگاه بیمه ما|آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه ما

آزمایشگاه بیمه ما، قابل توجه مراجعه کنندگان گرامی تحت پوشش بیمه ما می باشد که این مرکز به صورت قانونی طرف قرار داد بیمه ما بوده و همواره به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی و انجام کلیه امور آزمایشاتی این عزیزان در تمامی سال از جمله روز های تعطیل رسمی می باشد . مراجعین عزیز تحت پوشش بیمه ما به خاطر داشته باشند که به همراه داشتن نسخه نهر و امضا شده دکتر و مدارک شناسایی در هنگام عملیات پذیرش اجباری می باشد . این مرکز به عنوان یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین مراکز آزمایشگاهی بیمه ما بوده و با به کارگیری پرسنلی با تجربه با مدارک مربوطه تعهد دقیق ترین جواب و با کیفیت ترین تست ها را دارا است و تمامی قیمت آزمایشات طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت می باشد .

آزمایشگاه بیمه مابصورت شبانه روزی

 

با نظر به اینکه یکی از سوالات متداولی که در هنگام رجوع به محیط آزمایشگاه توسط مراجعین تحت پوشش بیمه ما مطرح می شود در مورد قیمت آزمایشات تحت پوشش بیمه ما است لازم دانستیم تا توضیحی را در مورد این سوال در خدمت متقاضیان تست قرار دهیم ، از آن جایی که تمامی هزینه ها و تعرفه ها به صورت سیستمی محاسبه می شود و اشاره به این تعداد و نوع تست های که در این مرکز انجام می پذیرد امکان رویت قیمت ها تنها بعد از انجام عملیات پذیرش امکان پذیر می باشد .

در صورتی که تمایل به انجام تست های خود را با استفاده از بیمه ما در محل و یا منزل خود را دارید می توانمید از طریق تماس با آزمایشگاه و یا استفاده از سامانه نمونه گیری در منزل موجود در سایت و یا استفاده از واتس آپ سایت در خواست خود را با این مرکز در میان گذاشته تا در سریع ترین زمان ممکن جهت رسیدگی به امور شما ، هماهنگی های لازم انجام شود .

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی