آزمایشگاه بیمه سینا |آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه

آزمایشگاه بیمه سینا، به اطلاع مراجعین گرامی تحت پوشش بیمه سینا می رسانیم که آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت تهران به صورا کاملا قانونی طرف قرار داد بیمه مذکور بود و این مرکز به صورت تمام وقت در انجام کلیه آزمایش ها در محیط آزمایشگاه و پاسخ گویی و جواب آزمایش ، در تمامی روز های سال از جمله ایامی که به عنوان تعطیل رسمی اعلام شده اند همواره در خدمت رسانی آمادگی خود را اعلام می دارد . مراجعین محترم به خاطر داشته باشند که به همراه داشتن مدارک شناسایی و دفترچه بیمه مذکورکه حاوی نسخه مهر و امضا شده پزشک باشد برای انجام آزمایشات الزامی بوده و آن دسته از اشخاصی که به هر دلیلی آمادگی مراجعه حضوری به این مرکز را برای انجام امور خود ندارند می توانند در خواست نمونه گیری در منزل یا محل کار از طریق پر کردن فرم سامانه نمونه گیری در منزل سایت آزمایشگاه و ثبت آن و یا تماس با تلفن آزمایشگاه درخواست خود را با ما در میان بگذارند . 

آزمایشگاه طرف قرارداد با بیمه

لازم به ذکر است که این آزمایشگاه به عنوان باکیفیت ترین و دقیق ترین مراکز طرف قرار داد بیمه سینا و دیگر بیمه ها به حساب می آید . از جمله سوالات متداولی که مراجعه کنندگان در هنگام رجوع به آزمایشگاه در زمان پذیرش می پرسند در مورد قیمت های تحت پوشش بیمه می باشد که در این خصوص نیاز است که بدانید که در این مرکز کلیه عملیات پذیرش به صورت سیستمی و از طریق نرم افزار آزمایشگاهی می باشد و به علت تعدد در نوع آزمایش ها و ذکر اینکه شرکت بیمه مذکور تمامی تعرفه ها و پوشش قیمت های خود را با نرم افزار به صورت مستقیم در میان می گذارد امکان دیدن هزینه آزمایشات تنها بعد از انجام پذیرش قابل مشاهده شما عزیزان گرانقدر می باشد . این مرکز همواره به صورت شبانه روزی در تمامی سال آماده خدمت رسانی حضوری و غیر حضوری بوده و با به کار گیری پرسنلی با تجربه در تمامی مرحله ها در تلاش است تا بهترین خدمات را ارائه دهد .

همه افراد ملزم به داشتن بیمه درمانی اولیه هستند .این شرط از اولین روزی که شروع به کار می‌کنید شروع می‌شود. برای پرس و جو در مورد گزینه ها باید با یک بیمه درمانی تماس بگیرید. دولت در این زمینه نقشی ندارد. - آیا شاغل هستید؟ اگر چنین است، آیا کارفرمای شما امکانی برای بیمه پزشکی تکمیلی یا گروهی به شما پیشنهاد کرده است؟ این معمولاً پیدا کردن یک شرکت بیمه را آسان‌تر می‌کند، زیرا آنها اغلب پوشش‌هایی را با تخفیف ارائه می‌کنند.

-یک بیمه نامه پزشکی که به آن بیمه درمانی تکمیلی نیز گفته می شود، هزینه های پزشکی برای بیماری ها یا صدمات را پوشش می دهد. قبض های شما را بازپرداخت می کند یا مستقیماً از طرف شما به ارائه دهنده خدمات پزشکی پرداخت می کند. یک بیمه درمانی جامع هزینه های بستری شدن در بیمارستان، اقدامات مهدکودک، مراقبت های پزشکی در منزل ( بستری در بیمارستان)، هزینه های آمبولانس و غیره را پوشش می دهد.یک بیمه درمانی تکمیلی به شما کمک می کند در برابر بیماری های مختلف تحت پوشش قرار بگیرید.

یکی از بیمه های طرف قرارداد با آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت تهران بیمه سینا است. تمام افراد تحت پوشش این بیمه می توانند در 24 ساعت شبانه روز به آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران مراجعه کرده و از خدمات با کیفیت ما در آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت تهران استفاده نمایند. در زیر شرح مختصری از چند آزمایش روتین در آزمایشگاه بیمارستان رسالت تهران خواهید خواند.

آزمایشات معمول آزمایشگاهی: چیست و چرا مهم است؟

آزمایش خون روتین یکی از مواردی است که شما می‌توانید سلامت کلی خود را بررسی کنید و به پزشک می گوید  که درسیستم بدنی شما چه رخداد هایی اتفاقی می‌افتد. آزمایشات روتین در پیگیری درمان ، تشخیص زود هنگام بیماری ها و تشخیص بیماری های مزمن و بون علامت موثر است.

آزمایش خون چه مواردی را نشان می دهد؟

آزمایش‌های خون می‌تواند به پزشک شما کمک کند تا تعیین کند اعضای مختلف بدن شما چگونه کار می‌کنند، از جمله کلیه‌ها، کبد، قلب، و غیره.

دیابت

کم خونی

سطوح پایین ویتامین

بیماری قلبی

بیماری کبد

آزمایش خون همچنین ممکن است نشان دهد که آیا رژیم های درمانی فعلی شما برای شما موثر است یا نیاز به تنظیمات دارد.

پنج آزمایش رایج خون چیست؟

رایج‌ترین آزمایش‌های خونی که در مراقبت‌های بهداشتی سفارش می‌شوند عبارتند از:

شمارش کامل خون (CBC) – این آزمایش قسمت های مختلف خون شما از جمله خون قرمز و سفید را اندازه گیری می کند سلول ها، پلاکت ها و هموگلوبین.

 پانل کامل متابولیک (CMP) – این گروه از آزمایشات، مواد شیمیایی خاصی را در خون شما اندازه گیری می کند، از جمله سدیم، گلوکز (قند خون)، کلرید، پتاسیم، کلسیم، دی اکسید کربن، سطح پروتئین، و عملکرد کلیه و کبد.

 هموگلوبین A1c (HgA1c) – این آزمایش خون ساده میانگین سطح قند خون شما را در سه ماه گذشته اندازه گیری می کند.

 پنل لیپید - این آزمایش دو نوع کلسترول را در بدن شما (به عنوان مثال، کلسترول خوب و بد) اندازه گیری می کند.

 هورمون محرک تیروئید (TSH) – این آزمایش میزان هورمون محرک تیروئید در گردش خون را اندازه گیری می کند.

 

 آیا انواع آزمایش های دیگری به جز خون وجود دارد؟

 آزمایش‌های استاندارد آزمایشگاهی شامل نمونه‌های ادرار، مدفوع، بزاق و نمونه‌های بافت بدن است. این آزمایش ها برای پزشک به منظور بررسی، رد کردن یا تشخیص شرایط پزشکی استفاده می شود. این شرایط شامل اما محدود به موارد زیر نیست:

  •  عفونت های دستگاه ادراری
  •  بیماری های مقاربتی
  •  تست بارداری
  •  بافت نرم یا عفونت های پوستی
  •  تست مواد مخدر

 آزمایش هایی مانند موارد فوق را می توان در کلینیک، خانه یا مراکز تست آزمایشگاهی جمع آوری کرد.

 هر چند وقت یکبار باید تست های آزمایشگاهی را سفارش داد؟

 بسته به وضعیت فعلی بیماری، یا پیگیری شما، پزشک شما فرکانس آزمایشگاه های مورد نیاز را تعیین می کند. برای برخی افراد، آزمایشات آزمایشگاهی ماهانه مورد نیاز است. برای دیگران، ممکن است هر سه ماه یا سالانه باشد. پس از مشاوره اولیه، پزشک شما ممکن است کار آزمایشگاهی اولیه را توصیه کند و آزمایش‌های بعدی را برای تأیید سطوح غیرطبیعی یا آزمایش‌های اضافی برای کمک به تشخیص پزشکی بالقوه بر اساس نتایج اولیه تجویز کند.

 از کجا می توانید آزمایش ها را انجام دهید؟

آزمایشگاه پاتوبیولوژِی بیمارستان رسالت تهران آماده ارئه خدمات آزمایشگاهی در طول 24 ساعت شبانه روز به همشهریان عزیز می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت از بخش نمونه گیری در منزل سفارش خود را ثبت نمایید.

 نتایج چقدر طول می کشد؟

 نتایج آزمون ممکن است 24 تا 48 ساعت در روزهای کاری طول بکشد. با این حال، بسته به نوع آزمایش انجام شده و محل ارسال آن، مدت زمان کل متفاوت است. زمان آزمایش می تواند تحت تأثیر قرار گیرد. مدت زمان آزمایش آزمایشگاهی نباید بیش از دو هفته باشد.

 علاوه بر این، آزمایش‌های خاص نیاز به رشد باکتری دارند، به نشانگرهای نادر در خون حساس‌تر هستند، ممکن است آلوده باشند یا سلول‌های خونی ممکن است در طول فرآیند کشیدن تخریب شوند. اگر در مورد زمان انتظار برای نتایج خود نگرانی دارید، برای اطلاعات بیشتر با آزمایشگاه تماس بگیرید.

 روش معمول چیست؟

 هیچ کس مشتاقانه منتظر خونگیری نیست، اما این روش معمولاً کوتاه و نسبتاً بدون درد است. اکثر افراد در کمتر از 15 دقیقه به اتاق آزمایشگاه وارد و خارج می شوند. کارمندان شروع خواهند شد با معاینه و فشار ملایم انگشتان آنها روی پوست خود برای یافتن بهترین رگ. ، ناحیه را با یک پد الکلی تمیز می‌کنند، یک تورنیکت را دور بازوی شما می‌بندند تا جریان خون افزایش یابد، سوزن را وارد می‌کنند و نمونه‌های مورد نیاز را جمع‌آوری می‌کنند.

 پس از خونگیری، کارکنان سوزن را برمی دارند و به محل سوراخ فشار می آورند که به کبودی بعد از عمل کمک می کند. با این حال، کبودی و تورم جزئی در اطراف محل سوراخ حتی با این اقدامات احتیاطی نیز ممکن است رخ دهد. اگر کبودی دارید، باید ظرف چند روز از بین برود.

 هدف پزشک شما این است که شما را سالم نگه دارد. مراقبت های پیشگیرانه و پیگیری نقش کلیدی در محافظت از سلامتی شما دارد. یکی از راه‌های انجام این کار، آزمایش‌های آزمایشگاهی است. با اجرای تست های آزمایشگاهی، پزشک شما می تواند تغییرات را در طول زمان ایجاد و نظارت کند.

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی