تست پرواز|آزمایشگاه شبانه روزی بیمارستان رسالت تهران

تست پرواز، آزمایشگاه بیمارستان رسالت واقع در شرق تهران به عنوان یکی از آزمایشگاه های پیشرو در عرصه انجام تست کرونا از اوایل شروع شیوع پاندمی ویروس کرونا در راستای خدمت رسانی به مراجعین محترم به حساب می آید و همچنین از بعد از زمانی که به همراه داشتن جواب آزمایش منفی  PCR به عنوان یکی از شروط شرکت های هواپیمایی و ایرلاین ها برای پرواز های خارجی تصویب و در واقع انجام پرواز منوط به تست منفی COVID_19  شد، این مرکز با توجه به اینکه مورد تایید وزارت بهداشت و تمامی ایرلاین بوده با انجام بیش از هشتاد هزار تست دقیق و موفق کرونا توانسته است نقش بسزایی در شکستن زنجیره انتقال این ویروس داشته باشد و سهم و نقش خود را در راستای آسودگی خیال و حفظ سلامتی مسافرین قبل و در هنگام پرواز ایفا کرده است .

تست پرواز در تهران

کرونا پرواز :

با توجه به اینکه هر ایرلاین زمان مشخص و تایین شده و شرایط خود را با عنوان مهلت انجام تست پرواز مشخص کرده است این مرکز برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مسافرین و مراجعین محترم ،با انجام تست کرونا در محل و انجام تست کرونا برای پرواز در محیط آزمایشگاه به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل رسمی و همچنین جوابدهی چند نوبت کرونا به صورت روزانه تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا با جواب تست مطمئن و دقیق ، به موقع و سریع این اطمینان را به مسافران پروازی از بابت آسودگی خاطر در آماده شدن جواب و همچنین پروازی امن و آری از ابتلا را در اختیار قرار دهد .

کرونا برای پرواز :

با توجه به تعدد پرواز ها و زمان بندی های مربوطه به مهلت انجام تست کرونا تیم آزمایشگاه بیمارستان رسالت لازم دانسته تا توضیحاتی را در خصوص این موضوع به مراجعین پروازی ارائه دهد .

- به همراه داشتن پاسپورت و مدارک شناسایی در هنگام پذیرش در هر ساعتی از شبانه روز الزامی می باشد .

- در صورت انجام تست تا قبل از ساعت 8 صبح جواب آزمایش تا قبل از ساعت 15 آماده می شود .

- در صورت انجام تست تا قبل از ساعت 17 جواب تست تا قبل از ساعت 23 آماده می باشد و اگر مراجعین محترم متقاضی کرونا پرواز، تست را پس از ساعت 17 انجام داده باشند جواب آنها به روز بعد تا قبل از ساعت 15 موکول خواهد شد .

تیم آزمایشگاه بیمارستان رسالت همواره تمامی تلاش خود را به صورت تمام وقت در جهت خدمت رسانی موثر و دقیق به کار گرفته و متعهد به وظیفه پزشکی و آزمایشگاهی خود بوده و همچنین طرف قرار داد اکثر بیمه های تکمیلی و پایه می باشد .

مطالب مرتبط :

آزمایشگاه کرونا | آزمايش كرونا دلتا

آزمایش بررسی آنتی بادی کرونا | آزمایش تشخیص آنفلوآنزا H1N1

Omicron(Coronavirus )

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی