آزمایش کرونا|بهترین آزمایشگاه تست کرونا در تهران

آزمایش کروناآزمایش کرونا(Covid 19) در آزمایشگاه بیمارستان رسالت(رویال تهران) راه اندازی شد..

به استحضار مراجعین محترم می رسانیم که آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت با به روز ترین تجهیزات دارای تاییدیه های بین المللی و پرسنل با سابقه و مدرک تحصیلی مرتبط موفق به اخذ تاییدیه وزارت بهداشت جهت راه اندازی و پذیرش آزمایش کرونا شده ایم.

از آن جا که بر طبق نظریه سازمان بهداشت جهانی مهمترین اقدام برای شکستن زنجیره شیوع Covid19 فقط آزمایش می باشد و ههمچنین به منظور تامین رضایت مراجعین این آزمایشگاه آماده ارائه خدمات در منزل یا محل کار به صورت گروهی و فردی می باشد.

بدین منظور با هزینه های مصوب وزارت بهداشت و تاییدیه این وزارت آماده خدمت رسانی به مراجعین عزیز با بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان(24 تا 48 ساعت) می باشد

آزمایش کرونا با دو روش در آزمایشگاه بیمارستان رسالت انجام می شود :

1- آزمایش کرونا به روش PCR با نمونه گیری از مخاط حلق و بینی

2- نمونه گیری از خون و سنجش آنتی بادی

 

 قابل ذکر است در صورت نیاز به نمونه گیری در منزل و یا محل کار امکان ارسال نمونه گیر به مکان شما وجود دارد و آزمایشگاه کارشناسان متخصص و ماهر خود را بصورت شبانه روزی و تجهیزات و رعایت اصول مهم جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در خدمت شما برای انجام تست های کرونا ( کوید 19 ) می باشند و در صورت نیاز به تست های کرونا شما عزیزان هموطن می توانید با پذیرش بیمارستان تماس بگیرد.

 

 

پیوست :

آزمایش کرونا،آزمایش کروناویروس،آزمایش کرونا به روش PCR،آزمایش کرونا ویروس به روش آنتی بادی

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی