آزمایشگاه کرونا امیکرون|آزمایشگاه بیمارستان رسالت

کرونا امیکرون به عنوان آخرین جهش شناخته شده و سویه نگران کننده ویروس کرونا است که اولین نمونه آن در کشور بوتسوانا واقع در آفریقای جنوبی شناسایی شده است ،این سویه کرونا به دلیل جهش های مکرری که داشته به عنوان یکی از تغییر یافته ترین مورد های جهش ویروس Covid-19 نام برده می شود . اکثر نگرانی ها به دلیل سرعت بالای انتقال این ویروس است و یکی از دلایل قابل توجهی  که موجب بالا رفتن سرعت انتقال کرونا امیکرون شده است بلند تر شدن اسپایک ها (که یکی ازچهار پروتئین ساختارتشکیل دهنده این ویروس است)  به علت تغییرات ژنتیکی رخ داده در پروتئین اسپایک می باشد که این بخش ازکرونا ویروس نقش موثری در ورود آن به سلول بدن قربانی را نیز دارد  .

منتشر شده است اما خوشبختانه در این آزمایشگاه قابل شناسایی می باشد ، لازم به ذکر است که هیچ نوع آزمایشی نمی تواند به صورت قطعی ویروس کرونا را تشخیص دهد اما در صورت وجود ویروس در نمونه گرفته شده از فرد مشکوک ابتلا به کرونا به دلیل بررسی های دقیق ، شناسایی خواهد شد . هنوز اطلاعات کامل و علمی از علائم این سویه نسبت به سویه های قبلی اعلام نشده است با این حال رعایت کردن اصول بهداشتی ابتدایی مانند زدن ماسک ، حفظ فاصله و دیگر موارد در حفظ سلامتی و عدم ابتلا به ویروس پیشنهاد می شود .

این آزمایشگاه با بیمه هایی که هزینه آزمایش کرونا را تحت پوشش قرار داده اند طرف قرار داد می باشد و همچنین مورد تایید تمامی ایرلاین ها از جمله ایرلاین ماهان بوده و مسافران پرواز های خارجی که متقاضی جواب تست  PCR برای پرواز خود هستند می توانند به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل رسمی با مراجعه حضوری به محیط آزمایشگاه تست خود را انجام داده و از آنجایی که به صورت روزانه جوابدهی کرونا در این آزمایشگاه انجام می شود با خیالی آسوده نسبت به

تست کرونا امیکرون در آزمایشگاه بیمارستان رسالت زمان بندی پرواز ها جواب تست کرونا را تحویل بگیرند . قابل توجه است که در صورت تمایل به انجام تست کرونا و دیگر تست ها در منزل و یا در محل شما می توانید از طریق <نمونه گیری در منزل> موجود در سایت و یا تماس با آزمایشگاه در راستای رزرو و ثبت زمان و روز آزمایش اقدام بفرمایید .

آزمایشگاه بیمارستان رسالت با به کارگیری پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاه های آزمایشگاهی موجود در کشور و همچنین پرسنل دلسوز و وظیفه شناس با مدارک معتبر علوم آزمایشگاهی همواره در تلاش است که به صورت شبانه روزی و تمام وقت بهترین خدمات را در اختیار مراجعین خود قرار بدهد.

مطالب مرتبط :

تست پرواز

Omicron(Coronavirus )

آزمايش كرونا دلتا

آزمایش تشخیص آنفلوآنزا H1N1

آزمایشگاه تست کرونا امیکرون

کرونا امیکرون

آزمایش کرونا امیکرون

 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی