آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز پگاسوس|شبانه روزی

آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز پگاسوس

در آزمایشگاه شبانه روزی بیمارستان رسالت راه اندازی گردید.

یکی از پرطرفدار ترین و البته ارزان قیمت ترین خطوط هواپیمایی کشور همسایه ترکیه ایرلاین پگاسوس می باشد که در ایران نیز طرفداران و مشتریان زیادی دارد. لذا موارد مطروحه فوق باعث گردید تیم آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز پگاسوسمارکتینک آزمایشگاه شبانه روزی بیمارستان رسالت را برآن دارد که با این ایرلاین نیز قرارداد همکاری عقد نمایند. بنابرین از این پس مسافرین عزیز ایرلاین های طرف قرارداد با هواپیمایی ماهان – ترکیش -امارات -قطر-ایران ایر-العراقیه-پگاسوس و.. می توانند از خدمات شبانه روزی آزمایشگاه بیمارستان رسالت در راستای تست کرونای PCR و تست آنتی بادی استفاده نمایند و صد البته ضمانت و کیفیت آزمایش تست کرونا در این آزمایشگاه بدلیل وجود بهترین تجهیزات و کارکنان متخصص و با تحصیلات مرتبط آماده ارائه خدمات و انجام نمونه گیری در منزل و یا محل کار شما می باشد.

 آزمایش کرونا در شرق تهران

قابل ذکر است انجام آزمایش کرونا در این ازمایشگاه برای مشتریان ایرلاین های بالا علی الخصوص ایرلاین پگاسوس بدن معطلی و بدون نیاز به رزرو وقت قبلی می باشد.. چون در این آزمایشگاه کانتر جدایی برای آزمایش PCR برای مسافران ایرلاین پگاسوس در نظر گرفته شده تا درصورتی که حضوری تریف بیاورند بدون معطلی مورد پذیرش قرار گیرند.. ضمنا این آزمایشگاه کارشناسان متخصص خود را جهت اعزام به محل کار و منزل این عزیزان بصورت شبانه روزی آماده کرده است. که با رعایت اصول فاصله گذاری و با تجهیزات و لباس های مناسب می توانند در منزل و یا محل کار شما و حتی در اتومبیل شما برای گرفتن نمونه از حلق و بینی اقدام نماید و در اسرع وقت نمونه را به آزمایشگاه ارسال و تا 24 ساعت به آزمایشات جواب داده می شود.

 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی