آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز العراقیه|شبانه روزی

آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز العراقیه

 آزمایشگاه بیمارستان رسالت (رویال تهران) با عقد قرارداد با شرکت هواپیمایی العراقیه (ایرلاین العراقیه) در راستای انجام تست های کرونا (آزمایش کوید 19) ،بعنوان یکی از آزمایشگاه تست کرونا برای پرواز العراقیه آماده ارائه خدمات برای انجام همه آزمایشات علی الخصوص آزمایش PCR و آزمایش آنتی بادی کرونا به هموطنان عزیز می باشد.

تست کرونا برای پرواز العراقیهقالب ذکر است : آزمایشگاه بمارستان رسالت با بیش از 400 متر بنا در جنب پل سیدخندان نبش خیابان ابوذر غفاری، در موقعیتی با دسترسی خوب و دارای جای پارک مناسب برای هموطنان و همشهریان عزیز قرار گرفته و آماده است از به شما خدمات رسانی نمایید.

قالب ذکر است آزمایشگاه بیمارستان رسالت با در نظر گرفتن قسمتی جداگانه برای پذیرش مسافرین پروازهای الغراقیه در نظر دارد بدون صف و بدون زمان بر بودن مراحل پذیرش و نمونه گیری در اسرع وقت به مسافرین پرواز های العراقیه خدمات رسانی نماید.

بهترین آزمایشگاه شرق تهران

ضمنا در صورت تمایل مسافرین ایرلاین العراقیه به سه روش زیر می توانیم به شما عزیزان خدامت دهی کنیم :

1- نمونه گیری در داخل آزمایشگاه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی

2- نمونه گیری در محل آزمایشگاه در داخل پارکینک و داخل خودروی شخصی شما با رعایت تمام پرتکل های بهداشتی

3- نمونه گیری در منزل و محل کار شما با رعایت پرتکل های بهداشتی

نتایج آزمایش کرونا (کوید 19) در آزمایشگاه بیمارستان رسالت حداکثر تا 24 ساعت برای شما عزیزان پیامک و یا از طریق سایت آزمایشگاه و یا از طریق پیک ارسال می گردد.

هدف ما ارائه خدمات با کیفیت و با سرعت بالا به شما و در نهایت رضایت شما از مجموعه آزمایشگاه بیمارستان رسالت می باشد.

 

 

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی