آزمايش كرونا در منزل|آزمایشگاه بیمارستان رسالت

آزمايش كرونا در منزل، انجام تست كرونا در منزل علاوه بر كمك به رعايت و حفظ پروتوكول هاي اين اپيدمي ، ايمن ترين و پر تقاضا ترين آزمايش كرونا مي باشد . به همين منظور آزمايشگاه يك خط تلفن جداگانه و همچنين سرويس درخواست نمونه گيري در منزل را قرار داده است تا شما بتوانيد به سادگي درخواست و هماهنگي لازم خود را در هر ساعتي از شبانه روز با ما در ميان بگذاريد با وجود اينكه آزمايش كرونا در منزل در آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالتتمامي نمونه گيري آزمايشات در محيط اين آزمايشگاه به صورت شبانه روزي مي باشد و شما در هر ساعتي از شبانه روز مي توانيد براي انجام امور آزمايشات خود رجوع كنيد . براي خدمت رساني هر چه بيشتر به حضور محترم شما در راستاي همبستگي تا شكست زنجيره كرونا ، ما با داشتن سابقه اي درخشان در جواب دهي دقيق و مطمئن نمونه گير هاي آموزش ديده خود را تدارك ديده ايم تا در صورت درخواست شما آماده انجام اكثر آزمايشات از جمله آزمايش كرونا در محل مورد نظر شما باشيم .

نمونه گیری کرونا در منزل

چرا نموه گیری كرونا در منزل ؟
در دنياي امروز به لطف رسانه اكثريت جمعيت مردم جهان آگاهي و آشنايي لازم را به دستورالعمل هاي ارائه شده در راستاي جلوگيري و از ميان برداشتن زنجيره ويروس covid-19 دارند و از آنجايي كه رعايت اصول بهداشت فردي كه شامل استفاده از ماسك ،رعايت فاصله اجتماعي ، خودداري از حضور در مراكز شلوغ و پرجمعيت و خود داري از انجام كارهاي غيرضروري در حد امكان ،جزء مهمترين نكات بيان شده و ضروري اند و همچنين با توجه به شرايط پيش آمده پس از شروع اپيدمي كرونا جواب منفي آزمايش مولكولي حلق و بيني كرونا pcr به يكي از كليدهاي اساسي در انجام امور مختلف از جمله پرواز هاي خارجي ، مطب هاي دندان پزشكي ، عمل هاي مختلف مانند عمل هاي زيبايي و عمل قلب و ديگر عنوان ها مي باشد . جالب است بدانيد كه خيلي از متقاضيان انجام اين آزمايش ترجيح ميدهند كه نمونه گيري در محل مورد نظرشان انجام شود تا با انجام اين كار از جابه جايي و خطر هاي ابتلا به اين ويروس جلوگيري كرده و همچنين زمان كمتري را صرف انجام اين آزمايش كنند.

سفارش آزمايش كرونا در منزل


شما ميتوانيد از طريق سايت ما با ورود به <لينك نمونه گيری در منزل> درخواست خود را براي آزمايشی كه مورد نظر داريد را به صورت رايگان ثبت كرده و منتظر تماس ما باشيد  و يا در صورت تمايل با شماره تلفن همراه :  ٠٩١٩٨٠٤٢٩٢٥ براي نمونه گيري در منزل تماس بگيريد، لازم به ذكر است اين آزمايشگاه با اتكا به اعتماد به مراجعه كنندگانش بر خلاف اكثريت سايت ها و نرم افزار هاي ثبت درخواست نمونه گيري هيچ هزينه اي را جهت درخواست شما نگرفته و هزينه در زمان نمونه گيري پرداخته مي شود .لطفا به اين نكته توجه داشته باشيد كه كليه آزمايشات به صورت تمام وقت در تمامي روزهاي هفته حتي روزهاي تعطيل در محيط آزمايشگاه انجام مي پذيرد .

درباره ما

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بیمارستان رسالت(رویال تهران) با مساحت 500 متری در جنب پل سید خندان تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان  (شرکت های دولتی و خصوصی و سازمان ها و موسسات )می باشد. ضمنا آزمایشگاه بیمارستان رسالت پذیرای کلیه بیمه های تکمیلی می باشد.

 

تماس

آدرس : تهران - ضلع شرقی پل سید خندان، اول 45 متری رسالت، نبش ابوذر غفاری

تلفن : 02122862018  _ 02122852658
تلفن پشتیبانی شبانه روزی : 09198042925
فکس : 02122897319

 

 

نقشه آزمایشگاه

منوی اصلی